u potpunosti se slazem s Vuki-jem

= Citat = Izvorno postao Vuki
Ja sam ZA za svakoga tko pokaže znanje i predanost "poslu"
ALI da "prijatelj" upada pod njegovim accountom je najgori prijestup za budučeg moda.
mislim da si ti jos mlad i da jos toga dosta trebas naucit
bice vremena da postanes moderator.