= Citat = Izvorno postao Bronth
netko stalno glasa protiv..
ako smo nas trojica glasali za da, zašto ima samo 2 glasa???
netko je glasao protiv, ali to sad nije toliko važno..
ne glasa netko stalno, netko može glasati samo jednom, glasalo je više ljudi protiv.

eto, i ja glasam protiv - razlozi - a ima ih... od neozbiljnosti, nečuvanja svojeg accounta ( http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=218050&postcount=19 ), u istoj temi žalbe da je netko drugi glasao umjesto njega a da on 'jadan ne zna zašto', da bi kasnije sam priznao da je u biti frend za njegovim kompom radio pod njegovim accountom. to je i glavni razlog što mu ne želim dati moderatorsku funkciju, neodgovornost. a zatim, nepoznavanje funkcioniranja samog foruma što je gomilu puta dokazao svojim postovima.... itd. itd. itd.

osim toga, development za sada nema gužvu i ne vidim potrebu na silu postavljati moderatora, supermodsi i ja za sada to možemo držati i sami.