netko stalno glasa protiv..
ako smo nas trojica glasali za da, zašto ima samo 2 glasa???
netko je glasao protiv, ali to sad nije toliko važno..
Da
Ne
netko stalno glasa protiv..
ako smo nas trojica glasali za da, zašto ima samo 2 glasa???
netko je glasao protiv, ali to sad nije toliko važno..
******www.media-project.org******
IMPOSIBLE IS ONLY WORD!
Granice ne postoje za one koji ih ne vide...
Bookmarks