a kaj je to?? kak se to može popraviti?
E onda je recipient device u pitanju!![]()
a kaj je to?? kak se to može popraviti?
Jesi probao na drugom PC-u sa drugim IC-om?
Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".
Sine pa recipient device je tvoj mobač, ak' je za vjerovati tvojem kompu, probaj u Mobis!![]()
pa malo mi je izgreban mobač na tom djelu... možda zbog toga?
Može bit al ak je "malo" onda bi svejedno trebao radit.Sve ovisi o tome koliko je to "malo".Pa daj ga odnesi u Mobis pa tam nekaj probaj!
Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things
Bookmarks