Join Today
Zatvorena tema
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 104

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    V525@75R\V3flex..:::..V3
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    340
    Bodovi
    8.415
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.415, Nivo: 21
    Bodovi: 8.415, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SugarJ : ne znam kako je na v360 , al bi trebalo bit ovako , Menu->Podešenja->status telefona->Druge informacije->verzija softvera
    P. L. U. R.

  2. #2
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Motorola V360v
    Operater
    VIP
    Godina
    45
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DOMICH
    @SugarJ : ne znam kako je na v360 , al bi trebalo bit ovako , Menu->Podešenja->status telefona->Druge informacije->verzija softvera
    heh... sad mi je neugodno Znaci verzija softa je R4513_G_08.B7.56R_A, a FLEX verzija SE6583AXXQ50A9

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    V525@75R\V3flex..:::..V3
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    340
    Bodovi
    8.415
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.415, Nivo: 21
    Bodovi: 8.415, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sugar J
    heh... sad mi je neugodno Znaci verzija softa je R4513_G_08.B7.56R_A, a FLEX verzija SE6583AXXQ50A9
    znaći da je neš novo , il se varam, vjerojatno je to nešto ko i na e550 , pošto ima skinove i te spike,nisam se puno bavio tim mobom pošto ga nemam pa nisam baš upućen u verziju softa koja ide u njega!
    SLOBODNO ME ŠPOTATE!
    P. L. U. R.

  4. #4
    Devil_007
    Guest
    a s tim mini USB kabelom mogu naprimjer pokrenuti P2KTools TTC ili nešt slično

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    SE M600i
    Operater
    Tele2
    Godina
    36
    Postova
    369
    Bodovi
    14.687
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.687, Nivo: 29
    Bodovi: 14.687, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam rado mislija kupiti ovaj mobitel, ali nemam para jer skupljam za playstation portable pa sam uzea siemens c75 isto je jako dobar mob.

  6. #6
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Mobitel
    V525@v600
    Operater
    Vip
    Postova
    51
    Bodovi
    6.531
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.531, Nivo: 19
    Bodovi: 6.531, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel bi na v360 mogao flex od v620 i v3
    v525@...V3 RAZR...
    Flash -> TRIPLETS_G_0B.09.72R :: Flex -> SE7495AXXH1082
    ES Forum <-> Mobile Files Forum <-> HF Forum <-> Forum.hr <-> And The Winner Is

  7. #7
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    T630, K750
    Operater
    vip
    Postova
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel se to meni čini ili v360v nema IR?

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Operater
    VIP,T-mobile
    Postova
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Boris-RI
    Jel se to meni čini ili v360v nema IR?
    a koji će ti vrag?????

  9. #9
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    T630, K750
    Operater
    vip
    Postova
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ranger
    a koji će ti vrag?????
    Pa recimo da bi dobro došao u nekim situacijama, pogotovo šta neki mobiteli (recimo od frendova) imaju IR a nemaju BT pa....



    Do sada nisam imao Motorolu, no mislim da bi mogao postati vlasnik ove, no zanima me izdržljivost baterije pa ako mogu sretni vlasnici reći nešto o tome i općenito o telefonu.
    Hvala

  10. #10
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    SE G502,N 5800 XM
    Operater
    Tele2, T-mobile
    Postova
    189
    Bodovi
    6.123
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.123, Nivo: 18
    Bodovi: 6.123, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da samo ako ti frendovi imaju neku slabiju nokiu (6610i), onda ti mogu prek IR-a poslat samo karticu iz imenika, a mjuzu i slike moš zaboravit
    crnikmet@gmail.com
    Putniku bez cilja svaki je smjer dobar! Jer, ako ne zna kamo ide, svaki će ga put baš tamo i dovesti!

  11. #11
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2004
    Lokacija
    Prečko
    Mobitel
    Čipana E550
    Operater
    antipatija
    Godina
    40
    Postova
    730
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Boris-RI
    Pa recimo da bi dobro došao u nekim situacijama, pogotovo šta neki mobiteli (recimo od frendova) imaju IR a nemaju BT pa....



    Do sada nisam imao Motorolu, no mislim da bi mogao postati vlasnik ove, no zanima me izdržljivost baterije pa ako mogu sretni vlasnici reći nešto o tome i općenito o telefonu.
    Hvala

    kod E550 (a to je naprednije u svim pogledima od recmo v500/525/300) baterija isprva traje onak JEDAN dan , i to doslovno jedan dan.To te malo zaboli , al onda se nakon 2 , 3 tjedna to sipravi na prosjecna 3 i pol dana , sto ej za mobitel s ovolkim ekranom i ovolko boja (65 000, v360 ima 256 000 :bunny: ) jako dobra vrjednost ...

    kaj mene zabrinjuje vise odtrajanja baterije je fakin duzina punjenja .. puni se valjda 3 sata

    neznam samo zas.

    imas jos pitanja?

  12. #12
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Mobitel
    V525@v600
    Operater
    Vip
    Postova
    51
    Bodovi
    6.531
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.531, Nivo: 19
    Bodovi: 6.531, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Boris-RI
    Jel se to meni čini ili v360v nema IR?
    pa nema ni jedna motorla serije vxxx cak ni v3 za mpx220 nisam siguran
    v525@...V3 RAZR...
    Flash -> TRIPLETS_G_0B.09.72R :: Flex -> SE7495AXXH1082
    ES Forum <-> Mobile Files Forum <-> HF Forum <-> Forum.hr <-> And The Winner Is

  13. #13
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    SE G502,N 5800 XM
    Operater
    Tele2, T-mobile
    Postova
    189
    Bodovi
    6.123
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.123, Nivo: 18
    Bodovi: 6.123, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question

    zna li netko od junaka kako otključat v360 ili možda negdje ima u slobodnoj prodaji(nekodirana)
    -znam da sam već vjerojatno dosadan-sorry
    crnikmet@gmail.com
    Putniku bez cilja svaki je smjer dobar! Jer, ako ne zna kamo ide, svaki će ga put baš tamo i dovesti!

  14. #14
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    SE G502,N 5800 XM
    Operater
    Tele2, T-mobile
    Postova
    189
    Bodovi
    6.123
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.123, Nivo: 18
    Bodovi: 6.123, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e jesam sirovina... bio u "search" i našao sam što me patilo! (kad tek rodjeni ne čita pravila foruma u cijelosti) sorry svima što sam Vas davio... sad samo da se dokopam v360 i onda se čujemo.

    crnikmet@gmail.com
    Putniku bez cilja svaki je smjer dobar! Jer, ako ne zna kamo ide, svaki će ga put baš tamo i dovesti!

  15. #15
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Postova
    46
    Bodovi
    5.906
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.906, Nivo: 18
    Bodovi: 5.906, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baterija nakon prvog praznjenja i punjenja radi 3 i pol dana (ne gasim mobitel preko noci) u koja sam, osim razgovora, malo bluetoothao, slikao, dosta smsao i igrao se sa zvukovima. Imam ga eto 5 dana i mogu rec da sam zadovoljan. Jos nisam prosao sve menije, ali ovako kako je sad namjesten tesko da bih nesto mijenjao.

    Posto mi je ovo drugi mob, prvi je bio Sony od prije 3 godine, mozda nisam bas osoba za usporedbe s drugim mobovima, ali eto da i ja nesto napisem

    Pozdrav

  16. #16
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    V3i ,SE S500i,Z8
    Operater
    Vip,T-mobile,Tele2
    Godina
    38
    Postova
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo i ja sam kupio motorolu v360 i izgleda mi fakat ok. opcije su jebene . odmah sam si stavio 512 mb karticu jer sam ju dobio od prije.. he he napokon nesto sto se spada . jos se cujemo sa detaljima .

  17. #17
    Devil_007
    Guest
    gdje se može kupiti ta kartica od 512mb samo sam našao u trgovinama od 256mb

  18. #18
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Motorola V360v
    Operater
    VIP
    Godina
    45
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni baterija izdrzi oko dan i pol, al nije ni cudo koliko ga imam u rukama
    Nego, imam nekih problema s karticom, zna mi se desit da pokaze kako nema nista na njoj, ili pak napise da nije formatirana. Nakon toga je moram izvadit i vratit da radi normalno... Jel to cesta pojava il sta? Nosio bi ga na servis, al kako da znam kad mi nece radit?

  19. #19
    Forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    DS9
    Mobitel
    Lumia 640 XL
    Postova
    23
    Bodovi
    9.445
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.445, Nivo: 23
    Bodovi: 9.445, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mobitel je skroz dobar. Još da je koji skin više. Igre su trial.

  20. #20
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    SE G502,N 5800 XM
    Operater
    Tele2, T-mobile
    Postova
    189
    Bodovi
    6.123
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.123, Nivo: 18
    Bodovi: 6.123, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    eh konačno sam se i sam dokopao v360v. s obzirom na mobe koje sam imao prije meni je zakon. jedino će mi trebati malo privikavanja na meni-e jer sam imao n6610i. dok ga malo pročim čujemo se.
    crnikmet@gmail.com
    Putniku bez cilja svaki je smjer dobar! Jer, ako ne zna kamo ide, svaki će ga put baš tamo i dovesti!

  21. #21
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Motorola V360v
    Operater
    VIP
    Godina
    45
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E da, i jel pasu miniSD kartice gore il bas mora bit transflash? Navodno ista stvar...

  22. #22
    Forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    DS9
    Mobitel
    Lumia 640 XL
    Postova
    23
    Bodovi
    9.445
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.445, Nivo: 23
    Bodovi: 9.445, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sugar J
    E da, i jel pasu miniSD kartice gore il bas mora bit transflash? Navodno ista stvar...
    Prika ima miniSD karticu pa probam večeras i javim. Kamerica je po meni mogla biti i bolja.

  23. #23
    Devil_007
    Guest
    to sam našao na nekoj news grupi: Autor MAGIC

    Pa ako koristis WinXP dovoljno ti je USB mod na mobu prebacit na memory i
    samo picis po folderima i kopiras kao na USB stick, netreba ti nikakav
    program posto se mob prijavi kao mass storage device. A ako hoces koristiti
    neki program prebacis ga u Data/Fax mod.
    sad me zanima dali se dobije taj mini usb kabel u paketu s mobom ili ne ???

  24. #24
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Package

    * Handset
    * Manual
    * Disk with Mobile Phone Tools (complete version)
    * Stereo-headset
    * Charger
    * USB-cable


    tako pisu ruski majstori , pa nadam se da je i kod nas isto.
    I ima ova motorola dosta memorije , pise da ima najmanje 6.5mb , pa do 11mb , plus kartica . a na stranici od Motorole pise da ima shared 5mb.

  25. #25
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    SE G502,N 5800 XM
    Operater
    Tele2, T-mobile
    Postova
    189
    Bodovi
    6.123
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.123, Nivo: 18
    Bodovi: 6.123, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation

    = Citat = Izvorno postao Router
    Package

    * Handset
    * Manual
    * Disk with Mobile Phone Tools (complete version)
    * Stereo-headset
    * Charger
    * USB-cable


    tako pisu ruski majstori , pa nadam se da je i kod nas isto.
    I ima ova motorola dosta memorije , pise da ima najmanje 6.5mb , pa do 11mb , plus kartica . a na stranici od Motorole pise da ima shared 5mb.
    ja sam ju kupio u Vip-u i dobiješ: uredjaj, punjač,slušalice, karticu za memoriju 64Mb, upute i to je sve. O discu sa alatima i USB kabelu možete samo sanjat. vjerojatno bi nekomu pozlilo da je i to morao dati uz uredjaj!!!
    crnikmet@gmail.com
    Putniku bez cilja svaki je smjer dobar! Jer, ako ne zna kamo ide, svaki će ga put baš tamo i dovesti!


 
Zatvorena tema
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. PPC Windows Mobile 5.0 na prodaji
    By Xzibit in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-09-2005, 19:33
  2. St55 u prodaji!
    By sezam-picika in forum Siemens X5x
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-08-2003, 18:38
  3. mc60 ili sx1 u prodaji?
    By drazen in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-07-2003, 19:27
  4. nokia 6610 od danas u prodaji
    By jsp_m in forum Nokia
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 05-12-2002, 21:43
  5. T600 u prodaji (ne na balkanu)
    By vee in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-09-2002, 10:07

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove