Na prste jedne ruke mogu nabrojat ljude kojima znanje nije nauci - zaboravi.
Ja ne znam nista od onoga sto smo radili dosad u gimn, samo ono aktualno sta se ocjenjuje.
I kod nas ima vise od par odlicnih, ali nije u tome problem. Problem je u tome sto smo mi tako jadan razred da u 4 godine nismo sposobni dogovorit se oko necega i da to tako bude. Razrednica nam je prosli tjedan stavila matematiku u sat razrednika. Znali smo da ce to bit pa smo planirali kolektivno bijeg ali naravno nismo otisli zbog preplasenih idiota. Svi su ili predobri i presavrseni da bi imali mrlju na svjedodzbi u obliku neopravdanog sata (mozes jebote mislit tragedije) i da ne bi dobili pohvalnicu mozda, ili su takve kukavice da ne samo sto nece pobjec nego se onda i ulizuju kao vrhunac svega. Osjecao sam se stvarno jadno okruzen svim tim trolovima.
Sam bi sebi presudio da sam takav.


Odgovori uz citat
))
ante vlastelica 
Bookmarks