probaj zamjeniti shell32.dll (windows/system32) sa nekim neoriginalnim. Kada te pita dali želiš obnoviti, klikni na da i umetni Win CD. Tako sam ja maknuo taj program i nemam nikakvih problema.
probaj zamjeniti shell32.dll (windows/system32) sa nekim neoriginalnim. Kada te pita dali želiš obnoviti, klikni na da i umetni Win CD. Tako sam ja maknuo taj program i nemam nikakvih problema.
Bookmarks