e to je monopol a koliko sam cuo kroz godinu dana dolazi dsl2 pa ce diti i to nesto jeftinije
e to je monopol a koliko sam cuo kroz godinu dana dolazi dsl2 pa ce diti i to nesto jeftinije
http://www.dnif.de
Itekakav monopol, kad bi se bar netko sjetio tužit t-com što se može... neka telekom firma bi mogla... Mislim da će se tele2 borit za internet jednog dana jer oni nude internet drugdje...Izvorno postao djebab
http://scripts.tele2.com/tele2it/ads...ernet-logo.gif
Seriously?
Tak svejedno je li Tele2 ili netko drugi... Nitko ne može kreirati cijene po svome dok god T-Com ima monopol na infrastrukturu...Izvorno postao Compov
Ma znam ali eto, tko se prvi odvoji on će prvi napravit drastične promjeneIzvorno postao frish-KI
![]()
Seriously?
ma joj...ja stvarno jedva cekam da H1 uvede svoj ADSL 2x tehnologiju!! jebeš t-com...
Bookmarks