ja cu stra uzet 4-5 ak je sigurno .
daj zerobravo javi se!!!
ja cu stra uzet 4-5 ak je sigurno .
daj zerobravo javi se!!!
oces i meni jednu, molim te?Izvorno postao Gruntovčan
iPhone 5s 16 GB
jesu tako svugdi dilili oko te ure 8-9?
a kad su na stomatoloskom/medicinskom?
a ****** ... gle ak uzmem 4 - 5 dacu ti jednu ok ..
al neda mi se bezveze tam cekat , trebam znat jel to ziher
Ok, moze. hvala. otici cu i ja do svog faksa u pz, al nevjerujem da ce dijeliti, al svejedno moram ici prijavit ispit.Izvorno postao Gruntovčan
iPhone 5s 16 GB
super, ja sam doso danas cuku vremena nakon sto su dijelili, poludio sam kad sam cuo
Pa de si kumeZaboravio sam da si mi kolega postao
ups, offtopic...
ontopic:
Mislim da se 3. operateru gaće tresuOd toliko podijeljenih kartica dobar dio će ljudi sigurno zadržati..
pa ja bi zadrzao, samo da nabavim
iPhone 5s 16 GB
Mislim, koja je to fora dijeliti samo u jednom gradu?! Kretenski. To je trebalo biti drugačije raspoređeno i organizirano.
ajde shvati da vrijedi ZG = Hrvatska, sve ostalo je periferija i provincija...razlike se svakim danom povećavaju.Izvorno postao frish-KI
Čuo sam da su davali samo jednu karticu po osobi
trebali su bacat iz aviona........
.....cute but psycho.....
jel tko zna kad ce dijeliti u osijeku?
dijelili su u Rijeci, kod moje škole oko 10:00 sati, ja nisam znao koliko ih se može uzeti, pa sam uzeo samo jednu..
******www.media-project.org******
IMPOSIBLE IS ONLY WORD!
Granice ne postoje za one koji ih ne vide...
Kaj to samo ispred faksova ili postoji i mogucnost da budu i ispred srednjih skola?' Tocnije gimnazija?
In 6 sec or less, I'm free!
<!!Škoda FAVORIT racing team!!>
kolko sam ja skonto nema pravila... moras imat srece i potrefit kad djele negdje...
onda cu morat malo vise svrljat po gradu, a jel postoji neko odredjeno vrijeme djeljenja ili kad im se sprdne?
In 6 sec or less, I'm free!
<!!Škoda FAVORIT racing team!!>
isuse kaj niko nezna di su sutra??'
o zagrebu govorim
neznam dal da se dizem ujutro il ne
ma spavaj, kuzis ne mozes znat, od 8-11 dijele,,poslje toga ne djele, a gdej,,to ne pise nigdje u tome i je fora, inavce bi svei cekali, a ovako ide slucajnim prolaznicima.
ok fala ti,ajd laku noćIzvorno postao khideg
yebi ga bas sam tada u skoli, valjda ce biti i iduci tjedan....
In 6 sec or less, I'm free!
<!!Škoda FAVORIT racing team!!>
ja nabavio dvije hehehehe![]()
nazovite službu za korisnike i reći će vam na kojem će faksu dijeliti kad... akcija se neprovodi samo u Zagrebu!
Ako netko nabavi jednu viška, preporučam se... Ja u to doba crnčim![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
ja krecem u lov upravo,nadam se da ce bit nesto
Bookmarks