ja bi al u petak naveče sam na pićencu
...valjda može,gdje je petak!,za kozu ćemo se još ćut(haha)Izvorno postao Sljaka
![]()
ja bi al u petak naveče sam na pićencu
Ak igramo u paru obećajem da ti neću reć:-Kozo! , za drugo ne garantiramIzvorno postao lili
![]()
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Se razme![]()
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
prijaljujem se......
.....cute but psycho.....
Znači ima nas troje,a da se još netko javi da dobijemo četvrtog?
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
..idu na okupljanje forumaša!![]()
aha nisam u mogućnosti doć, pa zaboravim na to. Uglavnom čekamo četvrtog.
@Lili Kako si za sad jedina ženska, imaš pravo izbora partnera. Naravno kad se i ako se pojavi četvrti![]()
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
pa kakvo je to pitanje,s tobom naravno!Znaš zakaj ,zato kaj nisi tu blizu,pa ako kaj zaribam nemreš mi ništa(hehe)E da tamo nisam lili nego Vigga-tak da znaš.A četvrtog tam nađemo,ako se nitko nejavi.Izvorno postao Sljaka
znači ja bi trebao biti taj....šalim se.........
u kojoj soluciji?(pa i tinisi blizu)možeš s nama,a šljaka?Izvorno postao n-gage
![]()
ma ja sam se zajebavao.........
Ok znači Lili zvana Vigga i Šljaka protiv Murasa i ???
Sastanak u 8 navečer, dogovoreno?
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Ma odite vi lijepo, da prostiš na izrazu, vrit! Tu bute prek kompa kartali belu, dok se pravi forumaši nalaze u Pinti u isto vrijeme!? Razočaran sam...Izvorno postao Sljaka
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
zao mi je, moram otkazati.... dolazi mi prijatelj iz Zg-a, pa idemo van.....Izvorno postao Sljaka
.....cute but psycho.....
A, čuj dođeš u godine kad ti je udobnije biti u vlastitom stanu.Izvorno postao whiteboy
Čitaj kad te žena ne pusti van![]()
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
haha ono sitno!!!![]()
Ja barem priznam, oni drugi su još u goroj gabuliIzvorno postao lili
Znači moramo naći dva anonimusa i rasturit ih.
Zadnji uredio Sljaka : 23-09-2005 u 19:39
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Tak je ,tko prizna pola mu se prašta!Izvorno postao Sljaka
idemo?
jeste igrali???....
.....cute but psycho.....
...naravno![]()
ko sve igro?.......
.....cute but psycho.....
neka dva dečka iz Siska.Rasturačina!!!![]()
Ja sam >za< ali neznam belu... Ostalo može![]()
pick me, pick me!!
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
Bookmarks