m akakv prog, igramo na playtoyu
m akakv prog, igramo na playtoyu
pošalji mi sms kad si tamo! tomo
...kaj idemo kartat?
ok....dogovoreno!Izvorno postao damgol
hmmmm a sta je to bela?![]()
i ja bi ako jos vrijedi, samo javite za termin
E to ti je ono u čemu sam jučer izgubio![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
ehhheh a nista ja cu vam pravit sendvice i nosit pifo)))
kaj ti misliš da se muškarci kupuju sendvičima i pivom!?...joj joj joj![]()
hmmmm daj ne reci mi da zivim u zabludi li???Izvorno postao tomo
![]()
dopiši i prava na daljinski upravljač i ne'š bit u zabludi![]()
Normalno da si u zabludi! Uz pivo idu ĆEVAPI. Pod mus! A i još nešto (hint: katana)![]()
![]()
![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
kuis ti to...ono zove vraga...pa onada ja dobim kojekakav epitetIzvorno postao BlueDevil
))))
cevapi s lukom?????
sto je katana???![]()
![]()
![]()
Što je katana? To ti je nešto ko moj švicarski nožić, samo što je veće od 5 cm
A što se tiče ćevapa, ako Luka plati pivu, onda može i s Lukom.
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
hahahahha a joj
WB je ipak bio laksi "protivnik"))
s tobom se nemre na kraj))))
i quit![]()
WB je uvijek bio lakši. Dapače, najlakšiIzvorno postao erika
![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
Ajde, ajde! Nema odmora dok traje obnova.
Nikad ne smiješ odstat, nikad popustit. Čak ni pod najgorim mukama.
I kad bude najteže, stisneš zube, pustiš suzu-dvije, i preživiš to. Kao muškarac.
Naravno, i obećaš sebi da ćeš nadalje uvijek nositi tubu vazelina sa sobom, kudgod da ideš.
Ah, sjećanja iz mladosti![]()
![]()
Šalu nastranu, nemoj mi pobjeć. Pliiiiiiz!!! NEmoj bit kukavica, mlakonja, nemoj bježat čim netko malo glasnije prdne
Dovoljan nam je jedan WB na forumu![]()
![]()
![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
ajd ajd moli jos mmmmmmmmmmmalo hahahahahhaahhaahhaah
Rado, ali sad sam skužio da smo zachatali temu o Beli. Morat će modovi ovo seljakat okolo, bojim se![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
i kad je tournament?
E ja se ne mogu spojit s posla na TCom. Blokiraju na proxyju.
Tak da ću ipak morat odustat![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
...šteta.....Izvorno postao BlueDevil
![]()
Nego, jedan polu-off-topic: zna netko gdje ima za skinut belot za igrat lokalno? NNašao sam dvije nekakve verzije, ali mi bugarski nije baš na popisu znanih jezika![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
imam ja...Izvorno postao BlueDevil
![]()
Ajdmo ovako:
vrijeme, recimo petak 20 sati ( ili po naški 8 navečer)
zainteresirani: moja malenkost.....
Rok za prijavu: do sutra navečer, do 9 otprilike
Tako da vidim tko može u tom terminu, dogovorimo parove (po mogućnosti miješane tako da bude zanimljivije...znate ono kozo jedna kaj to bacaš, majmune jedan izbijaš mi adute...)
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Bookmarks