Ja prodajem GX30 za nekih 1600kn, mozete me kontaktirati na e-mail ili pogledati u oglasnik...
Inace, mob je OK, no nakon nekoliko smartphonea vise ne vidim korisnost u mobitelu koji nema symbian ili WM![]()
Ja prodajem GX30 za nekih 1600kn, mozete me kontaktirati na e-mail ili pogledati u oglasnik...
Inace, mob je OK, no nakon nekoliko smartphonea vise ne vidim korisnost u mobitelu koji nema symbian ili WM![]()
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
Bookmarks