Ja prodajem GX30 za nekih 1600kn, mozete me kontaktirati na e-mail ili pogledati u oglasnik...

Inace, mob je OK, no nakon nekoliko smartphonea vise ne vidim korisnost u mobitelu koji nema symbian ili WM