Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 1 2 3 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 68

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Mobitel
    iPhone 4 32GB
    Operater
    Teletina, T-ŠIT
    Godina
    41
    Postova
    253
    Bodovi
    5.428
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.428, Nivo: 17
    Bodovi: 5.428, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 17,0%
    Ukupna aktivnost: 17,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3jam
    Imate i ovdje fora stranicu..

  2. #2
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Send SMS Now - nema limita, imaš fini adresarčić, poruke se mogu slati na sve mreže na svijetu

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao carlitto Pregledaj post
    Send SMS Now - nema limita, imaš fini adresarčić, poruke se mogu slati na sve mreže na svijetu
    Ne radi, piše da je poruka poslana ali ne sliže probao sam na 091, 098!

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Imotski&Zagreb
    Mobitel
    htc desire, n5230
    Operater
    t-mobile & vip
    Godina
    43
    Postova
    853
    Bodovi
    12.963
    Nivo
    27
    Bodovi: 12.963, Nivo: 27
    Bodovi: 12.963, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao alex1 Pregledaj post
    Ne radi, piše da je poruka poslana ali ne sliže probao sam na 091, 098!
    zato što osoba kojoj šalješ mora imati aktiviranu opciju mail2SMS, tj. preusmjeravanje mailova na SMS...
    t10>c45>t65>3510>7650>sl55>p800>mpx200>sx1>p900>66 30>mpx220>6260>cv65&6600>p900@p910i>MDA II>t630>MDA Compact>6680+1gb&v3x>Nokia N80+2gb&6280>htc tytn & nokia 5800>htc desire&nokia5230

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samo kod vip-a zna nekad bit npr. da ti poruka dođe tek za pola sata ili nesto manje, ako je guzva, pa to moze bit problem, vecinom stigne normalno, al...

  6. #6
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo može se sa http://sms.webbaushtela.com slat 2 poruke po logiranju na net. znači ako ćete još 2 diskonektirate se i ponovo. Može se slat na sve mreže u HR sigurno, možda može i u svijetu, to nije potvrđeno

  7. #7
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao parci123456 Pregledaj post
    evo može se sa http://sms.webbaushtela.com slat 2 poruke po logiranju na net. znači ako ćete još 2 diskonektirate se i ponovo. Može se slat na sve mreže u HR sigurno, možda može i u svijetu, to nije potvrđeno
    ovo je mrtvo ili samo neni neće? piše service unvailable!
    jel zna tko kakav drugi servis za slane porukica?

  8. #8
    Forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    hr
    Mobitel
    k800i
    Operater
    098,092,095
    Postova
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala Care

  9. #9
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    658
    Bodovi
    15.494
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.494, Nivo: 30
    Bodovi: 15.494, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel zna netko dobru stranicu sa sms porukama ali da mozes stavit da je poslano sa bilo kojeg broja? da zamjenim posiljatelja? a da radi?

  10. #10
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    1.409
    Bodovi
    14.040
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.040, Nivo: 28
    Bodovi: 14.040, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    čemu to zahebavati ljude okolo bezveze??
    ★★★★★

  11. #11
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    658
    Bodovi
    15.494
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.494, Nivo: 30
    Bodovi: 15.494, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa neznas o cemu je rijec! onda jel ima tko?

  12. #12
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    Nokia 5800XM
    Operater
    Tele2
    Postova
    1.224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja i dalje koristim VoipBuster, ali samo s moba jer s kompa mogu poslati samo par poruka prije nego me bloka, a s moba i 20-ak, pa mijenjam acc svaki put kad stari bloka. Najveća pogodnost je što mogu registrirati svoj broj, pa ne se ne moram potpisivati (to treba autorizirati unošenjem koda iz SMS poruke, pa se ne može zlorabiti).
    Još ima jedno ograničenje, a to je da acc mora imati barem jedno slovo. Sestru sam sprda tako što sam otvorio acc (ako je njen broj 09xxxxxxxx) O9xxxxxxxx (primjetite razliku između 0 i O) i poslao joj poruku "Zdravo ja!". Caka je da se na mobu ne primjeti razlika između O i 0, pa joj je izgledalo kao da joj je došao s njenog broja (jedino je problem što imenik pravi razliku).
    Nokia: 3310 -> 3330 - > 7650 -> 3650 -> N70 -> 6288 -> 5800 XM
    Glupa 6288 pola života provela u Mobisa, sad strahujem da 5800 ne doživi isti scenarij

  13. #13
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MrBlc Pregledaj post
    Ja i dalje koristim VoipBuster, ali samo s moba jer s kompa mogu poslati samo par poruka prije nego me bloka, a s moba i 20-ak, pa mijenjam acc svaki put kad stari bloka. Najveća pogodnost je što mogu registrirati svoj broj, pa ne se ne moram potpisivati (to treba autorizirati unošenjem koda iz SMS poruke, pa se ne može zlorabiti).
    Još ima jedno ograničenje, a to je da acc mora imati barem jedno slovo. Sestru sam sprda tako što sam otvorio acc (ako je njen broj 09xxxxxxxx) O9xxxxxxxx (primjetite razliku između 0 i O) i poslao joj poruku "Zdravo ja!". Caka je da se na mobu ne primjeti razlika između O i 0, pa joj je izgledalo kao da joj je došao s njenog broja (jedino je problem što imenik pravi razliku).
    meni je prije mjesec dana prestao slati, tj. koji god acc napravim, nece radit, a sve su mi postavke pravilno unesene u mobu, ali probat cu opet sad
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  14. #14
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    Nokia 5800XM
    Operater
    Tele2
    Postova
    1.224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni radi slanje s moba, ali danas više nisam mogao otvoriti novi acc. Valjda ce proraditi i to.
    Nokia: 3310 -> 3330 - > 7650 -> 3650 -> N70 -> 6288 -> 5800 XM
    Glupa 6288 pola života provela u Mobisa, sad strahujem da 5800 ne doživi isti scenarij

  15. #15
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Lukavac
    Mobitel
    X6 - 32GB
    Operater
    BH Telecom & m:tel
    Godina
    36
    Postova
    2.024
    Bodovi
    24.138
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a kako se vrsi to slanje preko mob.. je li to neki free nacin ili???
    ###1410989180026

  16. #16
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tnt_tunja Pregledaj post
    a kako se vrsi to slanje preko mob.. je li to neki free nacin ili???
    isto pitanje i od mene?

  17. #17
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tnt_tunja Pregledaj post
    a kako se vrsi to slanje preko mob.. je li to neki free nacin ili???
    da- preko mobilnog interneta, ali potrosi ga skroz malo (na vipu ne naplati nista)
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  18. #18
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Lukavac
    Mobitel
    X6 - 32GB
    Operater
    BH Telecom & m:tel
    Godina
    36
    Postova
    2.024
    Bodovi
    24.138
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa kako to funkcionise... da li to moze radit u BiH... i je li moze link za to...
    ###1410989180026

  19. #19
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    43
    Bodovi
    6.819
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.819, Nivo: 19
    Bodovi: 6.819, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a sad jos jedno vjerojatno glupo pitanje....
    ja cim vidim da se spaja nesto na net na mobu odmah trazim 'cancel' jer ubiti neznam koliko to trosi para....pretpostavljam da se naplacuje promet a ne vrijeme provedeno na netu....
    koliko dodje onda 1kb prometa?
    koliko se prometa napravi za ucitavanje recimo ovog cafe mobila?
    postoji li opcija da se ucitava samo tekst?

  20. #20
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points
    Nagrade:
    Arm of Law

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    ST
    Mobitel
    P1i
    Operater
    t2
    Postova
    1.671
    Bodovi
    24.114
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.114, Nivo: 37
    Bodovi: 24.114, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao matiska Pregledaj post
    koliko se prometa napravi za ucitavanje recimo ovog cafe mobila?
    postoji li opcija da se ucitava samo tekst?
    naplaćuje se po 100 kb=5.91 kod vipa,a kod t-mobile a cijena se kreže isto u rangu vip-a au tele 2 je jeftinija oko 2 kune za 100 kb (ispravit me ako griješim)
    u mobitelu isključiš prikazivnaje slika i u control panelu na forumu isključiš da ti se prikažu avatari i potpisi forumaša
    Najbolji program za broswe internet je opera mini jer kad se stranica učitava prikazuje kolika je veličina
    Poečetna stranica foruma je oko 16 kb (testirano na opera mini 4.o i k750)

  21. #21
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    43
    Bodovi
    6.819
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.819, Nivo: 19
    Bodovi: 6.819, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a sta je ona opcija web'n'walk koja ukljucuje 5MB za 15kn ??

  22. #22
    Najforumaš 2011. Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    1+3T
    Operater
    tomato
    Godina
    36
    Postova
    1.970
    Bodovi
    22.432
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao matiska Pregledaj post
    a sta je ona opcija web'n'walk koja ukljucuje 5MB za 15kn ??
    Ako si prepaid korisnik/ca, onda :
    Slanjem SMS poruke* sadržaja A na broj 3636.
    Nakon slanja poruke primit ćete povratnu poruku s popisom plaćenih opcija koje možete aktivirati te pripadajućim rednim brojem. Odabrani redni broj pošaljite u poruci na broj 3636, nakon čega ćete primiti poruku s informacijom da aktivaciju morate potvrditi slanjem SMS poruke sadržaja DA. Ako je aktivacija uspješna, putem SMS poruke primit ćete potvrdu.
    * Cijena SMS-a je u skladu s cjenikom vašeg Simpa tarifnog modela.
    Dakle,time dobiješ 5MB prometa za 15 kn (što i nije tako loše ako pogledaš da ti je inače 100kb nekih 5 kn,znači da bi ti po toj tarifi 5MB uzelo 250 kn )

  23. #23
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    43
    Bodovi
    6.819
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.819, Nivo: 19
    Bodovi: 6.819, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a to mogu aktivirat i preko Moj T-Mobile?

  24. #24
    Najforumaš 2011. Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    1+3T
    Operater
    tomato
    Godina
    36
    Postova
    1.970
    Bodovi
    22.432
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao matiska Pregledaj post
    a to mogu aktivirat i preko Moj T-Mobile?
    Da,možeš i tako

    Evo ti link pa si pogledaj http://www.t-mobile.hr/1/10-10-10-41-00.asp

  25. #25
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovaj radi.
    Tko rano rani, zajebo je pjetla


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 1 2 3 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 5
    Posljednji post: 25-06-2005, 00:23
  2. Odgovora: 8
    Posljednji post: 23-06-2005, 22:17
  3. Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-04-2005, 14:34
  4. Odlazne poruke
    By Gyzmo in forum Općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 20-03-2005, 23:48
  5. SL 55 ton poruke
    By Stinky in forum Siemens X5x
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-10-2004, 16:08

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove