Evo pogledaj ovu stranu bas pise da je flash.Skini ovaj MSS koji su oni postavli mozda to pomogne(a imas i takodje neka uputstva).Izvorno postao GoGs
http://translate.google.com/translat...language_tools
Ma i ja sam vidio na motomodders isto i flex i reflash... Treba mi monster, a tomican se ne javlja, a on zna link! (valjda). Neznam da bi pomogao samo reflash, samo monster...
@Bluedevil, HVALA na trudu
PS: našao sam ja taj monster na par stranica, ali nisu u funkciji stranice i ne ide download!
Evo pogledaj ovu stranu bas pise da je flash.Skini ovaj MSS koji su oni postavli mozda to pomogne(a imas i takodje neka uputstva).Izvorno postao GoGs
http://translate.google.com/translat...language_tools
Pa OK sad vidim,samo mi nije jasno koja budala je dobila ideju da napravi javu od 12mb obicno je ona oko 500-600kb.
Ma tu sam nego ispade da sam napravio malu zbrku, zasto ovo zasto ono, ali nije vazno tu smo da se ispomazemo i pomognemo jednim drugima. Imam isto kao i vi skinuto sa: URL http://motoaide.com:8081/motorola/fl...full_flash.zip to je zajedno sa flexom 62 mb, e ako posle toga moze onaj flex: SE6452AXXP10F9_V600_ME0.shx stvar je okej, a imam i onaj reflesh ali sa kog sajta sam ga skinuo stvarno neznam, pogledacu malo kasnije.
Opet jedno pitanje ubacio sam mp3 faj i jedan mid fajl ali ga mob ne vidi, kako da da ih aktiviram.
Pozdrav Tomica
Kojim programom si prebacio taj mp3 fajl?P.S. Probaj da ugasis i upalis telefon mozda pomogne.Izvorno postao tomican
Ne, on ga mora odmah vidjet! Možda da promjeniš atributte iz hidden u neki drugi (koji ti odgovara)
PS:@tomican, ono što si skinuo nije reflash već monsterpack!
GoGs to sam video kasnije i nisam ga ni probao. Melodiju sam ubacio P2Ktools i menjao atribut sada je 700400 system,a i sa Moto Kit-om sam ubacivao i ja vidim da je folderu audio, ali sad ne pomugu prici "Stilovi zvona" odmah me izbaci.
U poslednje vreme kad vidim ovakav post padne mi mrak na oci.Izvorno postao tomican
Poglead ova dva thread-a
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?...ght=ringstyles
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?...ght=ringstyles
i u buduce koristi opciju search(ili pretrazivanje)
@Ja sam, potpuno se slažem s tobom! SEARCH!Izvorno postao tomican
@tomican, imaš na motokitu opciju za direktno sređivanje tog problema!! Prođi malo po programu, čitaj i naći češ 101%!!
dečki malo smo sišli s teme....
naslov je jasan.
svaki sljedeći post nevezan za temu bit će obrisan!
Inovator ima pravo ya motorolu sakupio sam jedno 15, programa i skoro sa svakim sam probao da vidim sta radi, e kad ceprkas tamo gde mesto nije onda i za brlja. Sredio sam preko MOTOKITA-a, zahvaljujuci Davilovom uputstvu.
E sada da se ponovo vratimo na temu zaci imam TRIPLETS_G_0B.09.72R_reflash.shx i SE6452AXXP10F9_V600_ME0.shx jer moze to da stima ili TRIPLETS_G_0B.09.72R_LP0032_JPJAVA_G_0B_TRIPLET_04 _05R_SE6424AXXT11D4_1FF.shx i posle toga mu promeniti flexs staviti SE6452AXXP10F9_V600_ME0.shx.
Mislim da je ovo dirktno pitanje.
Ma, ima li nekog da ove pretpostavke potvrdi ili bar da neki odgovor,jer stima jedno ili drugo.
Tomica
Možeš bez beda i jedno i drugo. Ali pošto je ovaj flex iz MonsterPacka noviji (11D4 > 10F9) a i nitko se dosad nije na njega žalio, onda možeš komotno samo MonsterPack stavit i biti miran![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
Evo vec veceras stavljam, ali prvo cu uraditi backup, Marfy nikada ne spava, kasnije idemo na jos 3. ikone da vidim kako to funkcionise.
Ima li tko triples 72R_v?
v?? Šta je to neki novi triplets?
to bi bio vodafone branded tripletsIzvorno postao GoGs
Da, a jel bi se mogao negdje naći? (makar ne vidim neku veliku korist od njega...)
Jel to uopće postoji?
Mislim da ga Motorola nije nikad proglasila aktualnim, što će reći da ga nisu stavljali na mobove, što će reći da nije Vodafone-branded, što će reći da ga nema za nabavit![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
a neki drug (stariji) vodafone branded triplets?
Bookmarks