Taj Roxio je strasno los program,i ti cd-ovi i dvd-evi se narezu sa njim nemogu se citati na nekim vrstama cd-rom-a i dvd-rom-a(otprilike na 50% njih).Tako da ako nemozes da ocitas taj cd neverujem da ce ti i jedna drugi program pomoci.