Ajmo dosta s offtopic postovima.

Vidjeh danas S55-icu na otvaranju siemensovog novog shop-a, moram priznati da mob puno bolje zgleda nego na slikama. BTW, kamera koja ce se moci zakaciti na njega ce imati ugradjen flash.