Htjeli ili ne , ipak svi koriste Siemens za mobilno komuniciranje.Raspitajte se dame i gospodo čiju opremu koriste naši operatori.Za one koji ne znaju : -Vidi gore!
Htjeli ili ne , ipak svi koriste Siemens za mobilno komuniciranje.Raspitajte se dame i gospodo čiju opremu koriste naši operatori.Za one koji ne znaju : -Vidi gore!
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Bookmarks