Ja imam windows Xp SP2,ponekad imam problema,to je da se nekada ne može kretati mišem.Imala sam SP1.Sp1 je bolji od SP2.Jedan dan cu staviti SP1
Internet se rijetko zablokira onda nakon nekoliko seknudi se vrati normalno,to je sa SP2,imam ga sada