Izvorno postao igl jok, nece ti ic najvjerojatnije, jer na moj e720 neidu te sifre koji je puno slicniji po softveru (pretpostavljam) sa d500 nego tvoj... ako uspijes, javi obavezno jer i mene zanima! on je pito za d500 unlock ne za e720,tako da će mu radit.
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
Pravila foruma
Bookmarks