Mobitel mi je stvarno lijep, čak nije ni boja loša, funkcije su super...al takvo što se neće kod nas uskoro pojaviti...
Mobitel mi je stvarno lijep, čak nije ni boja loša, funkcije su super...al takvo što se neće kod nas uskoro pojaviti...
Bom Chicka WahWah
Bookmarks