Da to je ta kamera.Čuj,sada je sve u redu,slika se brzo kreće tj.normalno,nije spora,ne pitaj kaj sam radila,samo sam maknula kvačicu Broadcast,i slika ide normalno,hvala Bogu,samo je malo loša,moram ju urediti da se cisto vidi