Logitech, Labtec, Creative, cak sam vidio i par Trust - ovih, koje mi se nisu ucinile lose!
Nije ti tu bitno da imas neki brand. Bitno je da ima bar neki software (driveri... iako pod xp - om manje vise sve radi) i da mozes regulirati rezoluciju i fps!


Odgovori uz citat
Bookmarks