Mislim na brzinu videa.Mislila sam da svaka kamera ima razlicitu brzinu videa
Popodne kada dodem kuci s posla,oko pola 5, postat cu ti naziv modela,naravno!Platila sam ga 170 kuna.
Mislim na brzinu videa.Mislila sam da svaka kamera ima razlicitu brzinu videa
Popodne kada dodem kuci s posla,oko pola 5, postat cu ti naziv modela,naravno!Platila sam ga 170 kuna.
Kuzim! Inace, nema svaka kamera razlicitu brzinu videa. One starijeg datuma imaju losiju rezoluciju, jer u nesto davnije vrijeme i veze su bile sporije pa su se web camovi trebali i tome prilagoditi. Ove novijega datuma imaju bolje rezolucije, i obicno mogucnost odabira barem dva moda snimanja, jedan losiji, sa snimanjem u manjoj rezoluciji, za sporije veze, i jedan bolji, za snimanje u vecoj rezoluciji, za brze veze.
" To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."
Bookmarks