Da to je ta kamera.Čuj,sada je sve u redu,slika se brzo kreće tj.normalno,nije spora,ne pitaj kaj sam radila,samo sam maknula kvačicu Broadcast,i slika ide normalno,hvala Bogu,samo je malo loša,moram ju urediti da se cisto vidi
Da to je ta kamera.Čuj,sada je sve u redu,slika se brzo kreće tj.normalno,nije spora,ne pitaj kaj sam radila,samo sam maknula kvačicu Broadcast,i slika ide normalno,hvala Bogu,samo je malo loša,moram ju urediti da se cisto vidi
Bookmarks