Slazem se DJ DeVelox s tobom! Bilo koji sadrzaj koji se placa, pita te vip par puta da potvrdis kupovinu...
Da, pita.
Ali, kod besplatnog gledanja TV-a trebalo je do sada potvrditi par puta na BESPLATNO, a to su uklonili.
To hoću kazati.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Bookmarks