Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 77
  1. #51
    Banned
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ide rtl i preko edgea ali trebate imati direktan link jer na wapu nece detektirat mob kao 3 g i preko wapa ne ide..100 % radi tako

  2. #52
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    Zgb
    Mobitel
    desire,desireHD,BB Bold,
    Operater
    VIPnet
    Godina
    52
    Postova
    3.160
    Bodovi
    27.756
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a ajde nam ti onda posalji stalan link. Bilo je rasprave o tomu da on vise ne postoji vec se mijenja svako malo.
    dobar grah daleko se čuje

  3. #53
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ToČno, Prije Je Bio Stalan, Moglo Se Spojiti I Nakon Isteka Vremena, Ali Sada Ga Svako Malo Mijenjaju.
    PREDATOR

  4. #54
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam z800i koji je 3g mobitel, ali nema vodafone life, pa mogu li nekako preko neke adrese tv gledat?

  5. #55
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    Zgb
    Mobitel
    desire,desireHD,BB Bold,
    Operater
    VIPnet
    Godina
    52
    Postova
    3.160
    Bodovi
    27.756
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemoras nuzno imati VFL. samo stavis postavke za VFL portal, ali tvoj telefon nece proci provjeru pa ce ti javiti da ti telefon nije podrzan.
    dobar grah daleko se čuje

  6. #56
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Objasni malo sta da radim, a zasto moj mobitel nemoze?

  7. #57
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    Zgb
    Mobitel
    desire,desireHD,BB Bold,
    Operater
    VIPnet
    Godina
    52
    Postova
    3.160
    Bodovi
    27.756
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dobar grah daleko se čuje

  8. #58
    Svježe registriran
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Sony Ericsson Z800
    Operater
    VIP Tomato Tele2
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam Z800 i mogu bez problema pogledat svaki video, jedino kad želim uči u 3D igre onda mi javi da mob nije podržan...
    Ovo je link s postavkama za GPRS start, nema postavki za Z800 ali možeš koristi one za K700/K750.
    http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=21296860
    Zadnji uredio Crox : 14-06-2006 u 15:43

  9. #59
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Crox
    Ja imam Z800 i mogu bez problema pogledat svaki video, jedino kad želim uči u 3D igre onda mi javi da mob nije podržan...
    Ovo je link s postavkama za GPRS start, nema postavki za Z800 ali možeš koristi one za K700/K750.
    http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=21296860
    Ej hvala vam, Crox ti znaci mozes gledat rtl (to je sto me zanima, jeli jos besplatan ili se placa?) Znaci samo idem na live.vip.hr i odaberem rtl uzivo jeli?

  10. #60
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ej gdje ste? Jeli mi mozete odgovoriti?

  11. #61
    Svježe registriran
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Sony Ericsson Z800
    Operater
    VIP Tomato Tele2
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisam 100% siguran da jos uvijek besplatan, probat cu pa ti javim...
    Na stranicama vipneta piše samo ovo:
    Večernji list - Vijesti (6,91 kn, PDV uključen)
    HTV Vijesti (6,91 kn, PDV uključen)
    HTV Sport (6,91 kn, PDV uključen)
    HTV Vrijeme (6,91 kn, PDV uključen)
    Humor (6,91 kn, PDV uključen)
    Filmske najave (6,91 kn, PDV uključen)
    Glazbeni spotovi (6,91 kn, PDV uključen)
    TV uživo (samo kod mobilnih telefona spojenih preko UMTS veze)
    CNN (6,91 kn, PDV uključen)
    Eurosport (6,91 kn, PDV uključen)
    RTL uživo (besplatno u promotivnom razdoblju)

  12. #62
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala na informaciji, reci mi samo jos jedno, jeli kad ides npr. na live.vip.hr i gledas "besplatno" rtl jeli se naplacuje vrijeme provedeno na internetu ili je besplatno?

  13. #63
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    ~~DotSIS.com~~
    Mobitel
    LG L80
    Operater
    VIP,TELE2
    Godina
    41
    Postova
    712
    Bodovi
    10.007
    Nivo
    23
    Bodovi: 10.007, Nivo: 23
    Bodovi: 10.007, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao The Dragon
    Hvala na informaciji, reci mi samo jos jedno, jeli kad ides npr. na live.vip.hr i gledas "besplatno" rtl jeli se naplacuje vrijeme provedeno na internetu ili je besplatno?
    Sve je besplatno
    It has to start somewhere it has to start sometime what better place than here what better time that now!!!

  14. #64
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    Zgb
    Mobitel
    desire,desireHD,BB Bold,
    Operater
    VIPnet
    Godina
    52
    Postova
    3.160
    Bodovi
    27.756
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dobar grah daleko se čuje

  15. #65
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Crox
    Ja imam Z800 i mogu bez problema pogledat svaki video, jedino kad želim uči u 3D igre onda mi javi da mob nije podržan...
    Ovo je link s postavkama za GPRS start, nema postavki za Z800 ali možeš koristi one za K700/K750.
    http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=21296860


    Ovako bio sam u vip-u, dao mi list sa postavkama i nemoze mi se spojit preko gprsa! Postavke su kao sto si reko od k700! mogu se preko gsm-a spojit a onda se placa a ovako ne pa me zanima sta da radim kad u tebe moze?
    Ovako pise:
    podatkovni racuni
    Novi racun
    odaberemo gprs
    ime - VIP.gprs
    APN. gprs0.vipnet.hr
    ID korisnika: 38591
    Zaporka: 38591

    nakon sto smo unijeli gore navedene podatke, unutar
    Povezivanja/internet podesenja/wap postavke

    Nova postavka - vip.wap
    povezati koristeci - odaberemo VIP.gprs
    Ip adresa 212.091.099.091

    nakon toga odaberemo izmjenu na VIP.wap postavci; -Napredno - Promijeniti naslovnicu - VIP.wap - http://live.vip.hr
    korisnicko ime - 38591
    zaporka 38591
    wap zastita - iskljuceno

    Mozes mi ti napisat kako u tebe izgleda ovo pa napisi jer se nemogu spojit, kaze mi da promjenim internet ili
    podatk. podesenja!
    Jeli mozete pomoci???
    Zadnji uredio The Dragon : 03-07-2006 u 21:50

  16. #66
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moze tko pomoc?

  17. #67
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovako moj ti je savjet da nazoveš službu za korisnike i tamo ih pitaš da ti aktiviraju i pošalju postavke. Ja sam imao isto oko toga problema nazvo sam ih i su mi riješili problem, imam N6280. Surfanje na vodafon portalu mi je besplatno kao i gledanje RTL.

  18. #68
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    Zgb
    Mobitel
    desire,desireHD,BB Bold,
    Operater
    VIPnet
    Godina
    52
    Postova
    3.160
    Bodovi
    27.756
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    izbrisi sve postavke iz telefona i ponovno ih posalji sa neta. SE je poznat po tomu da moze radit probleme ako ima vise postavki. Znaci i podatkovne racune i wap (ili ti internet postavke) pobrisi i natoci ponovno.
    dobar grah daleko se čuje

  19. #69
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao KaKaV NeReD
    izbrisi sve postavke iz telefona i ponovno ih posalji sa neta. SE je poznat po tomu da moze radit probleme ako ima vise postavki. Znaci i podatkovne racune i wap (ili ti internet postavke) pobrisi i natoci ponovno.
    Znas sta je bilo Kakav Nered, treba se posalt GPRS na 777, da ti vip ulkjuci tu uslugu, pise i na internet portalu!!! Ne treba se vracat postavke!
    Zadnji uredio The Dragon : 05-07-2006 u 16:19

  20. #70
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ej imam par pitanjau vezi 3g mobilne televizije!
    Da li vip misli prosiriti ponudu kanala i uvesti pretplatu kao u njemckoj za mobilne program? U njemackoj ima 32 programa za 10 eura!
    Kada tele 2 misli uvest gprs i umts?
    I jeli t-mobile nudi mobile tv?

  21. #71
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2004
    Postova
    3.408
    Bodovi
    34.126
    Nivo
    45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    T-mobile ne nudi mobilnu tv
    koliko znam, u Austriji A1 (vlasnik VIP-a) ima isto nešto slično, tj. svi programi se mogu gledati na mobitelu bez ograničenja (neznam koliko se plaća)

  22. #72
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    Zgb
    Mobitel
    desire,desireHD,BB Bold,
    Operater
    VIPnet
    Godina
    52
    Postova
    3.160
    Bodovi
    27.756
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao The Dragon
    Znas sta je bilo Kakav Nered, treba se posalt GPRS na 777, da ti vip ulkjuci tu uslugu, pise i na internet portalu!!! Ne treba se vracat postavke!
    pa znam da treba poslat ako nemas GPRS uopce ukljucen na broju telefona. Sorry, greska ja mislio da ti znas sta radis pa da ti je GPRS aktivan na tvom broju.
    dobar grah daleko se čuje

  23. #73
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja kako znam obicno znam sta radim!!!...

  24. #74
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo danas sam pokušao gledati RTL. Međutim kako živim u dijelu u kojem nema 3G signala, čim kliknem na besplatna TV (ili sl.), slijedi poruka kako je nemoguće ostvariti streaming jer sam izvan dosega 3G mreže. Koliko me pamćenje služi, i prije sam bio bez 3G signala, ali su dopuštali streaming via EDGE, uz napomenu da su moguće smetnje pošto nemam 3G signal.
    Recimo, tako RTL mogu prekrižiti, dok za sadržaje koji se plaćaju, ne dobijem nikakvo upozorenje!
    E, Bože, Bože!
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  25. #75
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    SonyEricsson W900i
    Operater
    Vip
    Postova
    802
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Mobyy
    Evo danas sam pokušao gledati RTL. Međutim kako živim u dijelu u kojem nema 3G signala, čim kliknem na besplatna TV (ili sl.), slijedi poruka kako je nemoguće ostvariti streaming jer sam izvan dosega 3G mreže. Koliko me pamćenje služi, i prije sam bio bez 3G signala, ali su dopuštali streaming via EDGE, uz napomenu da su moguće smetnje pošto nemam 3G signal.
    Recimo, tako RTL mogu prekrižiti, dok za sadržaje koji se plaćaju, ne dobijem nikakvo upozorenje!
    E, Bože, Bože!
    A što uopće imaš od trenutnog besplatnog RTL-a... Ja sam ga gledao malo, ali streaming ti je 17:45 - 20:00... Tako da stvarno ne znam kakve koristi od toga... A da plaćam gledanje ostalih programa na mobu... Malo sutra... Nego kako te ne upozori za plaćanje... Tamo lijepo piše cijena od 6.91kn za gledanje TV-a ako se na varam... I to za sve 3G sadržaje piše njihova cijena, ne samo za TV...
    .ıllılı.ıl.lı. I Love Techno! .ıl.lı.ılıllı.
    MUSIC @ djdevelox.filefront.com


 
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove