Pa što ću napisati?Amateri za ufurati novu 3G ponudu,ali Profesionalci za pokrasti.Evo,prošlo je više od 24h,meni lova nije vraćena.Još!
Kune sam morao potrošiti,jutros navalili svi s porukama,morao sam odgovoriti.
Ostali,jeste li i vi prevareni/pokradeni?


Odgovori uz citat
) oko 12h i rekli su mi također da će me nazvati.

Bookmarks