Imam iskustva samo sa SE ali mislim da ne bi trebalo biti problema ako su instalirana oba, samo pri svakoj sinhronizaciji/spajanju moraš odrediti koji da se koristi (set default). Probaj! Ako ne uspije deinstaliraj onaj koji ti je manje važan!