i ja imam problem oko naplate, potraživanja lopav. (t-kom)
meni je prošle godine za 5. i 6. mj. došlo oko 9000 KN za platit inače je mjesečno oko 180KN, ostalo su daileri. Natežemo se i pismeno smo se žalili, u dva navrata su nam iskopčali telefon na nekih dan/dva ali se stara žalila da želimo pismeni odgovor pošto smo se i mi pismeno žalili. Za sad telefon radi i internet neka tako i ostane.
Inače hvala na gornjim savjetima, zakon... iskustva.


Odgovori uz citat
Bookmarks