Izvorno postao Doc77 ( nemogu i ring styles a fora sa PST-om ne pomaže 10-ti put ) Ne kontam ovo kakav problem imas?
www.motodestination.com
Izvorno postao JA_SAM Ne kontam ovo kakav problem imas? nemože ući u detalje zvona, ali to je sasvim jedna druga tema, o kojoj se pisalo jedno 20ak puta, minimalno!
Pravila foruma
Bookmarks