Izvorno postao Dark N6680 ima aktivno stanje čekanja: U standby-u pišu obaveze za danjašnji i sutrašnji dan, koja pjesma trenutno svira u RealOne playeru (vrlo slično Windows OS-u) Vrlo korisna funkcija. ima li tako nesto N6630??
4um.cjb.net Prvi 0\/ercl0cking KLUB
Pravila foruma
Bookmarks