Je si siguran da si sve obrisal? Arhiva za SMS dijeli flex memoriju s ostalim stvarima. Imaš jedan file od 4 k u mapi Internet. Ne znam čemu služi pa ga ne diram. I još ti se izgubi koji kB na formiranju raznih stvarčica. Uglavnom oko 220 k ako sve ono kaj nije neophodno obrišeš.


Odgovori uz citat
Bookmarks