ja sam instalirao i unio sve podatke, samo nešto me zanima. treba se unijeti broj telefona, e sad, jel to broj na koji će on poslati poruku ako je mob ukraden ili je to moj broj na kartici???
ja sam instalirao i unio sve podatke, samo nešto me zanima. treba se unijeti broj telefona, e sad, jel to broj na koji će on poslati poruku ako je mob ukraden ili je to moj broj na kartici???
t10>c45>t65>3510>7650>sl55>p800>mpx200>sx1>p900>66 30>mpx220>6260>cv65&6600>p900@p910i>MDA II>t630>MDA Compact>6680+1gb&v3x>Nokia N80+2gb&6280>htc tytn & nokia 5800>htc desire&nokia5230
Bookmarks