= Citat = Izvorno postao ToTo_18
ljudi da nema neko neku ideju za ovaj moj problem?
i jos jedno pitanje da li sa ovog flasha mogu da se vratim normalnim postupkom flashanja na stari "R376_G_0E.65.25R"???? pa da onda stavim language pack i reflasham sa MOTOx-ovim reflashom koji ne brise language pack?
Ne vidim zašto nebi mogao... Probaj...