Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4
Prikazujem rezultate 76 do 86 od 86
  1. #76
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Petrinja
    Mobitel
    Samsung Galaxy Grand Neo
    Operater
    tele-2
    Godina
    47
    Postova
    594
    Bodovi
    19.196
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Usput. Nikad nisi rekao pasvord za rsd lite.
    Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.

  2. #77
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Petrinja
    Mobitel
    Samsung Galaxy Grand Neo
    Operater
    tele-2
    Godina
    47
    Postova
    594
    Bodovi
    19.196
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probao sam refleshat sa:http://www.get-mobile.co.uk/download..._mlp_MOTOX.rar

    Opet ista stvar.
    Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.

  3. #78
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Mobitel
    ROKR E1,K700i
    Operater
    mt:s
    Godina
    40
    Postova
    1.032
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao darius
    E, pazi zanimljivog buga. Sad kad obrišem neku melodiju, mob javi daq je obrisao i onda javi : Pričekajte povezujem s uređajem...... I tako stoji. Kad pritisnem crvenu tipku, vrati se na početni ekran. I sad kad opet uđem u melodije, vidim da je stvarno obrisano. Znači obriše melodiju, al onda ima problema očitat ovo što je ostalo dok ne izađeš i ponovno uđeš umelodije. Ima ko ideju u čem je problem?
    Nikad takav problem nisam imao sa tim flash/flex-om...

  4. #79
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Petrinja
    Mobitel
    Samsung Galaxy Grand Neo
    Operater
    tele-2
    Godina
    47
    Postova
    594
    Bodovi
    19.196
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Riješio problem vračanjem flesha:

    flashao sam mob sa r376_g_oe.65.25r
    i jezik 0037

    Flex je ostao ovaj. Sad sve radi.

    I sad sam ga testirao na sve živo i mrtvo. Sad je sve ok.
    Zadnji uredio darius : 13-01-2006 u 21:01
    Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.

  5. #80
    Forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Mobitel
    v550
    Godina
    46
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e ovako, moja prva poruka! na v550 (vodafone)sam ubacio mp R376_G_0E6702R_PDS001_LP0031_DRM0001_JPJAVA_G_0E_R 376_06_05_03R_SE6633AXXG10C6_1FF
    onda sam je flexao sa V620_Core_SE5109AXXXX056 i ubacio sam hrvatski R376_G_0E.67.02R_MXLP0111_reflash_MOTOX.rar
    problem je dok je na engleskom pise Web Access, ali kad sam na hrvatskom jeziku pise mi Vodafone live! Otkud sad ponovo Vodafone i kako da ga izbacim?
    Hvala!

  6. #81
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Mobitel
    ROKR E1,K700i
    Operater
    mt:s
    Godina
    40
    Postova
    1.032
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dezile
    e ovako, moja prva poruka! na v550 (vodafone)sam ubacio mp R376_G_0E6702R_PDS001_LP0031_DRM0001_JPJAVA_G_0E_R 376_06_05_03R_SE6633AXXG10C6_1FF
    onda sam je flexao sa V620_Core_SE5109AXXXX056 i ubacio sam hrvatski R376_G_0E.67.02R_MXLP0111_reflash_MOTOX.rar
    problem je dok je na engleskom pise Web Access, ali kad sam na hrvatskom jeziku pise mi Vodafone live! Otkud sad ponovo Vodafone i kako da ga izbacim?
    Hvala!
    Nisi trebao stavljati taj v620_core flex ovaj koji ti ide sa mosterpackom je noviji i bolji.A sto se tice tog Vodafone live-a to je samo stvar prevoda...

  7. #82
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Petrinja
    Mobitel
    Samsung Galaxy Grand Neo
    Operater
    tele-2
    Godina
    47
    Postova
    594
    Bodovi
    19.196
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj pronači neki 0037 jezik koji radi s 67.02 fleksom. Na njemu ti piše Web pristup. Imao sam taj tvoj LP s istim tim fleksom i bila ja ista stvar. Sa ovim 0037je sve ok. Mislim da sam ga čak vidio na motoxu.
    Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.

  8. #83
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2005
    Postova
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dezile
    e ovako, moja prva poruka! na v550 (vodafone)sam ubacio mp R376_G_0E6702R_PDS001_LP0031_DRM0001_JPJAVA_G_0E_R 376_06_05_03R_SE6633AXXG10C6_1FF
    onda sam je flexao sa V620_Core_SE5109AXXXX056 i ubacio sam hrvatski R376_G_0E.67.02R_MXLP0111_reflash_MOTOX.rar
    problem je dok je na engleskom pise Web Access, ali kad sam na hrvatskom jeziku pise mi Vodafone live! Otkud sad ponovo Vodafone i kako da ga izbacim?
    Hvala!
    Mislim da znam u cem je stvar. Kad smo radili Hrvatski kompatibilan sa .02R koristili smo LP iz 65_27R koji je brandan na Vodafon. Od tud je ostao taj prijevod za Web Access. Dalo bi se ispravit sa SHXCodecom tako da se raspakira jezik i promjeni konkretno taj string.

  9. #84
    Forumaš
    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka,Pula
    Mobitel
    v550@v620
    Operater
    tele2
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni na tom flashu i flexu,nešto šteka s baterijom. Skužio sam da mi se nakon nekog vremena mirovanja mobitela,upali unutarnji ekran i svijetli bijelo. To dovodi do potrošnje baterije i traje max dan i pol! Nisam nikko uspio to isključit! Se dešava kome?

  10. #85
    Forumaš Postignuća:
    Veteran3 months registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    VG
    Mobitel
    SEW910i & E-250
    Operater
    ViP & Tele2
    Godina
    51
    Postova
    20
    Bodovi
    15.330
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.330, Nivo: 29
    Bodovi: 15.330, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mandarinko
    Meni na tom flashu i flexu,nešto šteka s baterijom. Skužio sam da mi se nakon nekog vremena mirovanja mobitela,upali unutarnji ekran i svijetli bijelo. To dovodi do potrošnje baterije i traje max dan i pol! Nisam nikko uspio to isključit! Se dešava kome?
    Ja nisam primjetio da se pali unutarnji ekran, ali da baterija kratko traje to sam primjetio. Meni negdje oko 2 dana.
    Zato sam vratio nazad 65.25R monster i radi super, samo sam stavio ovaj flex:
    67.02R_SE5119AXXU50C6_flexl_MOTOX.rar

  11. #86
    Forumaš
    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka,Pula
    Mobitel
    v550@v620
    Operater
    tele2
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izgleda da ću i ja morat,jer mi se neda punit bateriju svaki čas! thx


 
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove