Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 86
  1. #51
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    = Citat = Izvorno postao ToTo_18
    ljudi da nema neko neku ideju za ovaj moj problem?
    i jos jedno pitanje da li sa ovog flasha mogu da se vratim normalnim postupkom flashanja na stari "R376_G_0E.65.25R"???? pa da onda stavim language pack i reflasham sa MOTOx-ovim reflashom koji ne brise language pack?
    Ne vidim zašto nebi mogao... Probaj...

  2. #52
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Možda se nisam objasnio kako treba: PST radi na SP2 bez tih patcheva: oni su već INSTALIRANI na SP2. Zaboravi ovo što sam pričao - bit je da PST radi (evo ja ga imam i doma na 2 kompa, na poslu na još jedenom, i još na noteboou - v 7.1.1 radi).
    Tako da ako ti ne radi, do nečeg drugog je a ne do patcheva (tj. ne do tih WIN pathceva). Možda ti nedostaje onaj patch koji se u nekim krugovima zove i crack?
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  3. #53
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2005
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma vec sam to sredio na taj nacin. hvala
    a mislio sam da se i bootloader mijenja pa da necu moci staviti novi softver ali se nije promijenio pa sam uspio bez ikakvih problema...
    Motorola V550@v620
    Flash:R376_G_0E.67.02R
    Flex: SE5119AXXU50C6

  4. #54
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    LG g3
    Operater
    VIP
    Postova
    691
    Bodovi
    9.766
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao BlueDevil
    Možda se nisam objasnio kako treba: PST radi na SP2 bez tih patcheva: oni su već INSTALIRANI na SP2. Zaboravi ovo što sam pričao - bit je da PST radi (evo ja ga imam i doma na 2 kompa, na poslu na još jedenom, i još na noteboou - v 7.1.1 radi).
    Tako da ako ti ne radi, do nečeg drugog je a ne do patcheva (tj. ne do tih WIN pathceva). Možda ti nedostaje onaj patch koji se u nekim krugovima zove i crack?
    Kuzim kuzim mora da je nesto drugo.Probat cu na laptopu instalirat jer mi tu nit ne zavrsi instalaciju to ga skroz prekine..

  5. #55
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2005
    Postova
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao EagleONE
    Kuzim kuzim mora da je nesto drugo.Probat cu na laptopu instalirat jer mi tu nit ne zavrsi instalaciju to ga skroz prekine..
    Neznam cemu sva ta gnjavaza sa pachevima i crackovima. I onda opet ne redi. Zasto jednostavno ne koristite RSD_Lite koji je instaliraj i flashaj. No qustions asked. Nego se mucite sa XP, SP i neznam vec s cime sve ne.

    pozdrav

  6. #56
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tvrtko, ajd daj link za taj program!

  7. #57
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    V525@75R\V3flex..:::..V3
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    340
    Bodovi
    8.415
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.415, Nivo: 21
    Bodovi: 8.415, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imaš na mobile-files.com
    P. L. U. R.

  8. #58
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    99
    Bodovi
    11.883
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.883, Nivo: 26
    Bodovi: 11.883, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bok ljudi, eto citam malo o tom novom flashu 67.02r za svoju v620 (BTW aj imam 65.25r, lp0030) pa me zanima ako skinem sa motox.us monsterpack bez lp-a i flesham s time pa onda ponovno sa R376_G_0E.67.02R_MXLP0111_reflash_MOTOX.shx, da li ce i dalje postojati onaj bug da se ne moze vidjeti slobodna memorija ili je to rijeseno? I jos nesto, posto sam totalni noob kod ovoga koji mi program preporucate za flashanje PST 7.1.1 kao i u v600 tutorialu ili neki drugi?
    Vidio sam da i na www.motox.us ima neki tutorial za fleshanje v3-ce koi koristi Motorola PST MultiFlashFlex pa vjerujem da on vrijedi i za v620, ili da koristim RSD lite i to koju verziju?
    Thanks
    Zadnji uredio gringo : 27-12-2005 u 14:39

  9. #59
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Mobitel
    ROKR E1,K700i
    Operater
    mt:s
    Godina
    40
    Postova
    1.032
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gringo
    Bok ljudi, eto citam malo o tom novom flashu 67.02r za svoju v620 (BTW aj imam 65.25r, lp0030) pa me zanima ako skinem sa motox.us monsterpack bez lp-a i flesham s time pa onda ponovno sa R376_G_0E.67.02R_MXLP0111_reflash_MOTOX.shx, da li ce i dalje postojati onaj bug da se ne moze vidjeti slobodna memorija ili je to rijeseno? I jos nesto, posto sam totalni noob kod ovoga koji mi program preporucate za flashanje PST 7.1.1 kao i u v600 tutorialu ili neki drugi?
    Vidio sam da i na www.motox.us ima neki tutorial za fleshanje v3-ce koi koristi Motorola PST MultiFlashFlex pa vjerujem da on vrijedi i za v620, ili da koristim RSD lite i to koju verziju?
    Thanks
    Nema motox-ov mosterpack samo reflash i flexlash,to stavi sa rsd light-om(bilo kojom verzijom) mozes i sa multiflashflex.Tog bug-a nema u ovom firmware-u(mada nisam cuo da ga igde ima...)

  10. #60
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    99
    Bodovi
    11.883
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.883, Nivo: 26
    Bodovi: 11.883, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    P.S.
    Zanima me da li ako s flashom R376_G_0E.67.02R_reflash_mlp_MOTOX koristim i flex 67.02R_SE5119AXXU50C6_flexlash_MOTOX dobivam išta osim sto ću morati sve backupirati i ponovno snimati na mob, mislim da li se poboljšavaju znatno preformanse ili je dovoljan samo flash?
    Thanks again.

  11. #61
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Mobitel
    ROKR E1,K700i
    Operater
    mt:s
    Godina
    40
    Postova
    1.032
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gringo
    P.S.
    Zanima me da li ako s flashom R376_G_0E.67.02R_reflash_mlp_MOTOX koristim i flex 67.02R_SE5119AXXU50C6_flexlash_MOTOX dobivam išta osim sto ću morati sve backupirati i ponovno snimati na mob, mislim da li se poboljšavaju znatno preformanse ili je dovoljan samo flash?
    Thanks again.
    Pa nije nista posebno brz ali brzi je od svih ostalih flex-ova.Taj flexlash stavljas isto kao i flash(u slucaj da koristis multifleshflex)

  12. #62
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2005
    Postova
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gringo
    P.S.
    Zanima me da li ako s flashom R376_G_0E.67.02R_reflash_mlp_MOTOX koristim i flex 67.02R_SE5119AXXU50C6_flexlash_MOTOX dobivam išta osim sto ću morati sve backupirati i ponovno snimati na mob, mislim da li se poboljšavaju znatno preformanse ili je dovoljan samo flash?
    Thanks again.
    Ako ti je bio brandan telefon onda ces dobit stock verziju. A sto se tice brzine, dosta se dobiva stavljanjem ove verzije po mom iskustvu

  13. #63
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    99
    Bodovi
    11.883
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.883, Nivo: 26
    Bodovi: 11.883, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    znaći prvo flasham pa flasham sa lg packom pa flexam?
    P.S. flex vraća sve na tvorničke postavke, odnosno obrisati ce mi sve unose iz imenika, slike, java programe, wap postavke, melodije?

  14. #64
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gringo
    Bok ljudi, eto citam malo o tom novom flashu 67.02r za svoju v620 (BTW aj imam 65.25r, lp0030) pa me zanima ako skinem sa motox.us monsterpack bez lp-a i flesham s time pa onda ponovno sa R376_G_0E.67.02R_MXLP0111_reflash_MOTOX.shx, da li ce i dalje postojati onaj bug da se ne moze vidjeti slobodna memorija ili je to rijeseno? I jos nesto, posto sam totalni noob kod ovoga koji mi program preporucate za flashanje PST 7.1.1 kao i u v600 tutorialu ili neki drugi?
    Vidio sam da i na www.motox.us ima neki tutorial za fleshanje v3-ce koi koristi Motorola PST MultiFlashFlex pa vjerujem da on vrijedi i za v620, ili da koristim RSD lite i to koju verziju?
    Thanks

    AFAIK bug je i dalje tu

  15. #65
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    99
    Bodovi
    11.883
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.883, Nivo: 26
    Bodovi: 11.883, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Flesho sam mob sa R376_G_0E.67.02R_reflash_mlp_MOTOX i ponovno sa R376_G_0E.67.02R_MXLP0111_reflash_MOTOX.shx i sada pokazuje tocno memoriju kada izaberem prikaz slobodnog mjesta. Thanks tvrtko you are the man. Neznam da li ću flexati jer mi se neda ponovno sve unositi u mob. btw mob je sada duplo brži, bar sto uspijem uociti pri otvaranju videa i muzike.
    Zadnji uredio gringo : 27-12-2005 u 19:51

  16. #66
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Petrinja
    Mobitel
    Samsung Galaxy Grand Neo
    Operater
    tele-2
    Godina
    47
    Postova
    594
    Bodovi
    19.196
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pitanjce:
    flashao sam mob sa r376_g_oe.65.25r
    i imam flex:gsrv620t673nz070
    i jezi 0037

    I sve 5, osim što mi je sad mob rbandan na nekakav IDEAS.
    Šta mogu učinit da maknem taj brand, tj dobijem stock verziju. Dali mi nešto od ovog gore od Tvrdkoda odgovara?

    Inače sam truba za to, i uspio sam ga flashat ( a koliko vidim i fleksat pri tom) tek nakon što sam debelo digao tlak Inovatru, i uz veliku pomoč od druga. inače lik je ljudina teška.

    E da. mobitel je inače V550 iz simpa paketa.
    Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.

  17. #67
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    V525@75R\V3flex..:::..V3
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    340
    Bodovi
    8.415
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.415, Nivo: 21
    Bodovi: 8.415, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa ako ti je mob "brendan", moraš samo neki obićni flex nabacit i gotovo!
    P. L. U. R.

  18. #68
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Petrinja
    Mobitel
    Samsung Galaxy Grand Neo
    Operater
    tele-2
    Godina
    47
    Postova
    594
    Bodovi
    19.196
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ček. Zar flex utječe i na meni? Jer men ti neka ideas glupost zauzima mjesto u meniju.
    Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.

  19. #69
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa normalno da utječe! cijeli brand ti je sadržan u flexu (nije baš cijeli, ali skoro)

  20. #70
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Petrinja
    Mobitel
    Samsung Galaxy Grand Neo
    Operater
    tele-2
    Godina
    47
    Postova
    594
    Bodovi
    19.196
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I na stavke u meniju?
    E, jel mogu kombinirati ovaj tvrtkov fle sa mojim flashom?
    Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.

  21. #71
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao darius
    I na stavke u meniju?
    E, jel mogu kombinirati ovaj tvrtkov fle sa mojim flashom?
    da, naravno..
    i da, možeš

  22. #72
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Petrinja
    Mobitel
    Samsung Galaxy Grand Neo
    Operater
    tele-2
    Godina
    47
    Postova
    594
    Bodovi
    19.196
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zahvaljujem. Sve riješeno tvrtkodovim fleshom i fleksom, kao i R376_G_0E.67.02R_MXLP0111_reflash_MOTOX.shx

    Mobitel debrendiran, ubrzan i ja jaaako zadovoljan. i prikazuje slobodan prostor.
    Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.

  23. #73
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Petrinja
    Mobitel
    Samsung Galaxy Grand Neo
    Operater
    tele-2
    Godina
    47
    Postova
    594
    Bodovi
    19.196
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E, pazi zanimljivog buga. Sad kad obrišem neku melodiju, mob javi daq je obrisao i onda javi : Pričekajte povezujem s uređajem...... I tako stoji. Kad pritisnem crvenu tipku, vrati se na početni ekran. I sad kad opet uđem u melodije, vidim da je stvarno obrisano. Znači obriše melodiju, al onda ima problema očitat ovo što je ostalo dok ne izađeš i ponovno uđeš umelodije. Ima ko ideju u čem je problem?
    Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.

  24. #74
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2005
    Postova
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisam imao takvih problema mada koristim istu kombinaciju softwarea.

  25. #75
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Petrinja
    Mobitel
    Samsung Galaxy Grand Neo
    Operater
    tele-2
    Godina
    47
    Postova
    594
    Bodovi
    19.196
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Bodovi: 19.196, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neznam jel to do samog mobitela, flexa il flesha.
    Kupujem minsko polje za ugodne šetnje s punicom.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove