Možda se nisam objasnio kako treba: PST radi na SP2 bez tih patcheva: oni su već INSTALIRANI na SP2. Zaboravi ovo što sam pričao - bit je da PST radi (evo ja ga imam i doma na 2 kompa, na poslu na još jedenom, i još na noteboou - v 7.1.1 radi).
Tako da ako ti ne radi, do nečeg drugog je a ne do patcheva (tj. ne do tih WIN pathceva). Možda ti nedostaje onaj patch koji se u nekim krugovima zove i crack?![]()


Odgovori uz citat

Bookmarks