A kako ga nsi mogao popravit? nisi ga mogao upalit ili što?
p.s. aj sam imao v300 koja se niej dala upalit... radio prema jednom tutorialu s mobile-files i da bvidiš)..radi samo tako..
A kako ga nsi mogao popravit? nisi ga mogao upalit ili što?
p.s. aj sam imao v300 koja se niej dala upalit... radio prema jednom tutorialu s mobile-files i da bvidiš)..radi samo tako..
nakon flasha s bilo cime mi je samo bootloader radio i pisalo mi je da je 58R. skurio sam mu cip i morao sam stavit drugi. tad sam stavi cip od 550.Izvorno postao kova
imas link na taj tutorial?
sorite šta idem malo offtopic al kolko si dao za taj ćip i da li sad možeš recordat video il je to stvar kompletnog hardvera?Izvorno postao tvrtkod
P. L. U. R.
300 životinjica chip i 150 životinjica ruke. Sad imam i video recording i skinove i vise ga ne flesham sa tripletsima nego R376 MP-ovimaIzvorno postao DOMICH
hebeno , nije baš pre isplativo al u svakom slućaju zanimljivo!Izvorno postao tvrtkod
e ovo šta sad radiš , sa 58r ->72r , u svakom slućaju za svaku pohvalu , al opet ćemo trebat još čekat do ne naprave još noviji flash , ako i hoće , da se skinemo sa ovog bootloadera,al kad to tak gledaš , onda to uopće nije bed , po tom se i ja sad mogu vratit i na 4FR i na 38r
ako napravim takav flash , samo što će bootloader ostat stari , što onda postaje nebitno , tak da onda bootloader uopće više nije neki problem , a uostalo zašto ih mjenjaju , jel može on ako je noviji pospješit rad mobitela ili šta , ma i ja filozofiram previše!!!!!
P. L. U. R.
evo ovdje, radio sam prema prvom postu sa ove stranice:Izvorno postao tvrtkod
LINK
Pozdrav!
Dato što mijenjaju bootloader, je stvarno glupost! Koliko ja znam da bootloader ne pospješuje rad uređaja, pa ispada da rade totalnu glupost...
jel kuži ko ovu briju?
http://www.howardforums.com/showthread.php?t=647388
P. L. U. R.
Koliko sam ja skužio (slabo mi ide engleski) to je neki flash koji ili gazi bootloader, ili možeš upgrade-ati na 72R?!?!
uglavno valjda ne radi il šta , nek neko ko se bolje razumije to pogleda!
P. L. U. R.
Imaš pravo. Bilo bi i vrijeme da se malo poigramo i sa tripletsima, zar ne?
Evo koliko sam ja skuzio oni sve u svemu nisu nista uspijeli rijesiti. Taj repair flash uopce nece da se "upisuje" u mob. Negdje postoji neka kvaka. A ako je tko zeljan neka proba pa javi rezultate.Izvorno postao GoGs
Nisu uspjeli riješiti, to stoji. Ali isto tako, ovi koji su probali su imali otprije krepane mobove, tak da njihovo "flash failed" ne znači nužno da dotična stvar ne radi "normalnim" ljudima.
Samo... treba imat cohones do poda... i natrag...
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
ja se nebi s time igrao jer nitko nezna tko je to napravio pa nemoze ni pitat sto je tu sve mijenjano i s cime. sta da je npr bootloader od v550 unutra i da kuri tripletse ko nenormalan. a da idem usporedivat bootloader sa svim svojim koje imam s hex editorom bi jako dugo trajalo. pustite kriplove na hofu nek si kure mobove. bilje imat triplets 55R nega papperweight_v1.0.Izvorno postao BlueDevil
prije par mjeseci sam bratov v300 koji ima 58R fleshao sa v400 monsterpack i radilo je, ali nakon tog nije isao na 72R nego samo opet na 55R. moja predpostavka je da imamo 72R u victor formatu da bi to radilo.
Evo ja probao i ovaj repair flash TRIPLETS_G_0B.08.8F9R_RFO_RFDI_image.shx ali uopće ne krene flash. Krene creating image file dođe do nekih 38% i izbaci "Flash Failed". Isto kao druga verzija 72 R sa bootom od 58 R od tvrtkoda...
A da se to proba preko nekog drugog programa ubaciti u mob???Izvorno postao GoGs
Neznam, probao sam mff i sa pst i neće! Jedino sam mislio da bi možda išlo sa mss jer kad sam flashao motorolu sa flashom od tvrtkoda (prva verzija) onda mi je pokazao mob kao S Blank Neptune! Jedino sam ga mogao flashati preko mss-a. Probao sam skinuti s neta full flash za mss (starija verzija od 58R) da ga flasham na stariju verziju, ali bezupješno. Ja sam isprobao do sada sve... Neznam više što bi mogao iskombinirati...
Žao mi je...
Nema frke. Dosta si nam pomogao. Naci ce se neko rijesenje. A mozda i motorola izda novi flashIzvorno postao GoGs
Da nadam se. To bi bilo dobro osvježenje za tripletse...
Pozdrav!
jedan tip je na mobile-files forumu , u threadu vezanom uz 72R napiso da je napravljen 73R ,al da je još nedostupan!!!!!
http://mobile-files.com/forum/showth...&page=19&pp=10
P. L. U. R.
kaj kažete na ovu ludoriju?
http://www.howardforums.com/showthre...ghlight=ramldr
P. L. U. R.
Uf to je dobra vijest. Doci ce i taj na net. Pa cemo vidjeti koji bootloader ima i dali se moze maknuti sa 55r i 58rIzvorno postao DOMICH
U svjetlu najnovijih dogadjanja i spoznaja vezanih za 58R ova tema je na radost nekih (v300) i na zalost drugih (v525) izgubila svoj smisao i nece se vise update-at s moje strane.Izvorno postao DeMar
Hvala na ogromnoj podrsci.
Bookmarks