neznam ni sam kaj sam mmislio reci, valjda sam bio pod utjecajem!
Da, s vremenom će više izdavati telefona i bit će bolje
I ovako su super, malo proizvode, ali temeljiti su
Alcatel je smeće, bio i ostat će!
Kako misliš "po našim uputstvima"?
neznam ni sam kaj sam mmislio reci, valjda sam bio pod utjecajem!
Možda preveden meni na 'rvacki?
Bit će, bit će![]()
Bookmarks