Piše gore reinstalirao,Izvorno postao XLR8R
.Da je u pitanju registracija, onda ne bi ni drugi programi radili. Radi sve osim nekih igri koje su prije radile bez problema.
@svi poštedite me savjeta kao što su razno razne reinstalacije, formatiranja, particioniranja i sl. Sve to znam i sam. S takvim savjetima gubite svoje i moje vrijeme. Ako je netko naletio na sličan problem i zna kako ga riješiti bio bi mu zahvalan, a ako nema takvog ostaje mi samo da još par dana eksperimentiram ,a onda format C i sve ispočetka.


.Da je u pitanju registracija, onda ne bi ni drugi programi radili. Radi sve osim nekih igri koje su prije radile bez problema.
Odgovori uz citat
Bookmarks