pa mozda ti treba crackat underground
pa mozda ti treba crackat underground
Nije ni to u pitanju, obavljenoIzvorno postao Big**Smoke**
. Ista je konfiguracija, isti programi sve je naizgled isto, a prije je radilo a sad više neće ni pokrenut. Izgleda da će biti formatC pa ispočetka.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Čekaj malo.. Jesi windowse nafriško instalirao ili samo reinstalirao (repair)??Izvorno postao Sljaka
Ako si ih instalirao na novo, programi ti nece radit jer nisu registrirani (ovo podrazumijeva barem 2 particije na disku - jedna za Win i jedna za programe. Tada se particija za Win formatira i na nju ponovno instalira OS dok programi ostaju nedirnuti na drugoj particiji. Makar prije radili sada nece jer su Win novi i nemaju u sebi registrirane programe. Tada trebas reinstalirati i njih).
Ako imas samo jednu particiju gdje su ti Win i programi, tada se sve brise i instalira se samo Win...
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
Piše gore reinstalirao,Izvorno postao XLR8R
.Da je u pitanju registracija, onda ne bi ni drugi programi radili. Radi sve osim nekih igri koje su prije radile bez problema.
@svi poštedite me savjeta kao što su razno razne reinstalacije, formatiranja, particioniranja i sl. Sve to znam i sam. S takvim savjetima gubite svoje i moje vrijeme. Ako je netko naletio na sličan problem i zna kako ga riješiti bio bi mu zahvalan, a ako nema takvog ostaje mi samo da još par dana eksperimentiram ,a onda format C i sve ispočetka.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Bookmarks