Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Čitluk (BiH)
    Mobitel
    Sie. C65 Nok. 3220
    Operater
    Eronet
    Godina
    34
    Postova
    175
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa mozda ti treba crackat underground

  2. #2
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Big**Smoke**
    pa mozda ti treba crackat underground
    Nije ni to u pitanju, obavljeno . Ista je konfiguracija, isti programi sve je naizgled isto, a prije je radilo a sad više neće ni pokrenut. Izgleda da će biti formatC pa ispočetka.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  3. #3
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sljaka
    Nije ni to u pitanju, obavljeno . Ista je konfiguracija, isti programi sve je naizgled isto, a prije je radilo a sad više neće ni pokrenut. Izgleda da će biti formatC pa ispočetka.
    Čekaj malo.. Jesi windowse nafriško instalirao ili samo reinstalirao (repair)??

    Ako si ih instalirao na novo, programi ti nece radit jer nisu registrirani (ovo podrazumijeva barem 2 particije na disku - jedna za Win i jedna za programe. Tada se particija za Win formatira i na nju ponovno instalira OS dok programi ostaju nedirnuti na drugoj particiji. Makar prije radili sada nece jer su Win novi i nemaju u sebi registrirane programe. Tada trebas reinstalirati i njih).

    Ako imas samo jednu particiju gdje su ti Win i programi, tada se sve brise i instalira se samo Win...
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  4. #4
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao XLR8R
    Čekaj malo.. Jesi windowse nafriško instalirao ili samo reinstalirao (repair)??

    Ako si ih instalirao na novo, programi ti nece radit jer nisu registrirani (ovo podrazumijeva barem 2 particije na disku - jedna za Win i jedna za programe. Tada se particija za Win formatira i na nju ponovno instalira OS dok programi ostaju nedirnuti na drugoj particiji. Makar prije radili sada nece jer su Win novi i nemaju u sebi registrirane programe. Tada trebas reinstalirati i njih).

    Ako imas samo jednu particiju gdje su ti Win i programi, tada se sve brise i instalira se samo Win...
    Piše gore reinstalirao, .Da je u pitanju registracija, onda ne bi ni drugi programi radili. Radi sve osim nekih igri koje su prije radile bez problema.
    @svi poštedite me savjeta kao što su razno razne reinstalacije, formatiranja, particioniranja i sl. Sve to znam i sam. S takvim savjetima gubite svoje i moje vrijeme. Ako je netko naletio na sličan problem i zna kako ga riješiti bio bi mu zahvalan, a ako nema takvog ostaje mi samo da još par dana eksperimentiram ,a onda format C i sve ispočetka.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nero 6 problemi sa prženjem
    By xlr in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 06-06-2007, 21:43
  2. Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-04-2005, 22:41
  3. problemi problemi i opet problemi
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-03-2005, 02:13
  4. Service pack 2 sigurnosni problemi
    By sms freak in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 28-10-2004, 20:59
  5. problemi sa c55
    By drazen in forum Siemens X5x
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 17-11-2003, 22:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove