@gog Ovo zvuci kao reklama "ukoliko zelite imati i VI..."
Ali to nema nikakve razlike kao kad idem posebno svaki pack stavljat? Samo sam znatizeljan.. btw: SP1 se moze integrirati u winxp i iz comandne linije ako se ne varampa poslije sprziti.. Sorry na OT..



pa poslije sprziti.. Sorry na OT..
Odgovori uz citat
Bookmarks