Uz to kaj kaže XLR8R probaj nabavit naj najnoviji DirectX. kod reinstalacije win xp treba ovako redosljed. XP pa SP1 ili 2 kaj imaš pa Driveri za grafulju pa DX. Tak ja radim
Uz to kaj kaže XLR8R probaj nabavit naj najnoviji DirectX. kod reinstalacije win xp treba ovako redosljed. XP pa SP1 ili 2 kaj imaš pa Driveri za grafulju pa DX. Tak ja radim
Bookmarks