FaberOSK! Odi na "Linkovi" I tamo imaš download MotoKita. Kad ga instaliraš, morat ćeš promjeniti jezik zato što je na kineskom! Ako budeš imao problema, kontaktiraj me.
FaberOSK! Odi na "Linkovi" I tamo imaš download MotoKita. Kad ga instaliraš, morat ćeš promjeniti jezik zato što je na kineskom! Ako budeš imao problema, kontaktiraj me.
ljudi vi ste ovo sve super ovdje objasnili. samo ja ne mogu nac mpt. onaj link sto ste ga postavili ne radi. a na googleu ne mogu nis nac. zapravo mogu, al nista nije besplatno.![]()
ma uzmi si motokit ako mislis prebacivat fileove kablom![]()
oce to radit sa l6? i kolko mogu zeznut stvar? mislim pitat kolko mogu zeznut mobitel?
Za L6 ti preporučam LeaderGL FlexEditor zbog manipuliranja po /a/ i /c/ root-u na mobitelu, a to motokit ne može...Izvorno postao high
Objasnite gospodji ili gospodjici da pored MPT, koji mora da ima, instalira i RSD Lite 2.4, i uvek ce videti da li je mob conectovan ili nije, LeaderGL FlexEditor moze dosta toga da odradi, ali za pocetak neka koristi prostije programe.
@exe to sto ti se gube pojedine stavke za mob nista sttrasno nije, kako ga postavis, kao modem on ce se tako i ponasati kada koristis MPT, kada koristis za flash on ce u device menageru da postavi druge drivere.
Upornost je vrlina.
Čovek reče da je pas njegov najbolji prijatelj, pas na to ništa ne odgovori
Athlon2600+ hd 2x120gb ss2 pcmcia tv tornado lan 100mb usb nikad dosta, Intel 2.6 mali, stvarno mali;V300 S35 V3 V3x
Bookmarks