Mobitel nek ti bude otvoren cijelo vrijeme dok je prikopčan na komp.A za problem oko p2k-a, probaj kad spojiš mobitel na komp, prije paljenja p2k-a upali MFF, Multiflashflex unutar PST foldera i čekaj da ti očita mobitel, i kad ti tamo napiše motorola phone connected, ugasi ga (MFF) i onda probaj upalit p2k.