nejde... nema ni ikone a kad ga probam pokrenut prek app.a u fexploreru dođe sistemska greška... ah ništ onda... a ima kakav program za editiranje videa kaj bi radil na 3650?
nejde... nema ni ikone a kad ga probam pokrenut prek app.a u fexploreru dođe sistemska greška... ah ništ onda... a ima kakav program za editiranje videa kaj bi radil na 3650?
...zasad ne postoji, ali vjerujem da neće ni postojat...Izvorno postao ipavli19
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
pa kaj je tak teško napravit program za editiranje videa... znaju napravit program za mjenjanje programa ko daljinski, ili delanje remix-a i pjesama ali neznaju napravit jedan običan program... ajme majko...
![]()
Bookmarks