nejde... nema ni ikone a kad ga probam pokrenut prek app.a u fexploreru dođe sistemska greška... ah ništ onda... a ima kakav program za editiranje videa kaj bi radil na 3650?
nejde... nema ni ikone a kad ga probam pokrenut prek app.a u fexploreru dođe sistemska greška... ah ništ onda... a ima kakav program za editiranje videa kaj bi radil na 3650?
Bookmarks