e sibir, ja ti nemam doma komp jos od prosle godine (29.12.04. mi je pregorio procesor), tako da kad nisam na faksu nemam neta. aj bit ces kum prvom PM-u poslanom s direktno s moba, posaljem ti ga za trenutak A ovo sto kaze BD stvarno bi bila zgodna stvar kad bi forum imao mogucnost te okrnjenje verzije za mobove jer ovako i sa iskljucenim potpisima, slikama i avatarima loadanje traje traje, a da negovorimo o tome da svaki bajt kosta. Kad se rijesi taj problem brzine i kad jednog lijepog dana ovaj nas Trio Gust monopolista snizi cijene prijenosa podataka onda ce i nama to postati normalna praksa (a tada ce se svi prisjecati mene i mojih hrabrih podviga, smrc, LOL!).