aj baš lijepo,ali ja se nesječam kad sam imo para na mobu za poruku a ne da još idem na netzato imam komp!
aj baš lijepo,ali ja se nesječam kad sam imo para na mobu za poruku a ne da još idem na netzato imam komp!
DANAS JE TEŠKO BITI GLUP,JER KONKURENCIJA JE PREVELIKA!
SJECITE BRAČO,TAKO VAM BOGA,KAD NEMAM SINA ŠTA ČE MI NOGA!!!!!!
Bookmarks