UniSiemens + bin file u kojem to sve editiras kaj hoces.
Ja sam to sve odavde "naucio" pa da ne duljim..
http://forum.gsmhosting.com/vbb/foru...e=&forumid=116

Ako nekom nije nekaj jasno.. nek pita..
Mislim da cu znat odgovorit