ne znači ama baš ništa...dobro ejdino vama purgerima....ali u večini HRVATSKE se ne pozdravlja tako(ili pak ne znaju)Izvorno postao KaKaV NeReD
ali BOG! je pozdrav..i to dolazi od Bog i Hrvati(stari pozdrav...pa se svremenom to skratilo)
heheh! ja sam ESEKER![]()
a glasao sam eto jer sam dugo boravio u ZGu živio....opčio sa puno ZG djevojaka i tak....tako da smatram da bar jednu anketu mogu ispunit![]()
a ovo za tuče?? istina....siluju djevojku..niko iz zgrade od moje bivše u Zagrebu u Domagojevoj ulici nije izletio van da spasi djevojku...a te noći su mijenjali broj od policije..ma mislim smučilo mi se kad sam čuo!
lik šamara i batina ženu ispred moje zgrade u OSIJEKU susjed sa 3.kata se zaletio i uperio liku pištolj u glavu.....ŽIVIO V.B.K.! heheh!


Odgovori uz citat

Bookmarks