Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 13 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 175 od 385

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile

    = Citat = Izvorno postao _King_Illidian_ Pregledaj post
    Trebam yeti sports (bilo koji) za SE T630, pa ako tko ima neka ga uploada i stavi link ili neka ga pošalje na stele@net.hr.

    Hvala!!!
    I ja bi htio s jad fajlom za KG800 176x220.

    I po mogućnosti na PM
    Zadnji uredio Mario92 : 24-12-2007 u 14:29 Razlog: Dodatak

  2. #2
    Forumaš
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pomoc,pokusajem da pronadzem "block breaker deluxe" za nokiju 6300 ali bezuspijesno,ako neko zna gdje bi mogao da skinem tu igricu (free naravno) bio bi zahvalan

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Mobitel
    Iphone 4S
    Operater
    VIP
    Postova
    323
    Bodovi
    8.990
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.990, Nivo: 22
    Bodovi: 8.990, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Office i PDF viewer tražim

    Dakle, trebaju mi excel, doc i pdf viewer java appleti, tog čuda nigdje ne nalazim, pa je svaka pomoć dobrodošla.
    mob je N6270 (i nema symbian:-()

  4. #4
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    2.794
    Bodovi
    48.501
    Nivo
    53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Mobitel
    Iphone 4S
    Operater
    VIP
    Postova
    323
    Bodovi
    8.990
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.990, Nivo: 22
    Bodovi: 8.990, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Puno ti hvala!
    Međutim:

    Microreader

    Microreadera sam imao neku stariju verziju i ponašao se isto kao i ovaj kojeg si mi dao:
    Javlja slijedeći error: Number format
    java/lang/NumberFormat
    - po sx1 i drugim mobovima to me podsjeća na ili nekompatibilnu aplikaciju za telefon ili da je sama aplikacija u klincu(ti ipak ima 6260 koja je s60(symbian), ovo kod mene je s40, no svejedno mislim da iste java aplikacije podržavaju (j2me - 2.0)

    Mobiword

    Mobiword prvi puta radi, no kod ponovnog pokretanja javlja da je to Invalid Application, moram je micati i on je blokira(to mi se dešavalo i dok sam probavao druge readere koje sam našao.

    A kad sam ga nanovo instalirao opet error: Index Out Of bounds..što mu je - neznam.

    PDFViewer

    Prvi sam ga puta pokrenuo, pa se nakon toga pretvorio u invalid, a nakon ponovne instalacije ga je odmah blokirao(onaj križić preko same aplikacije.
    E, sad, pošto pretpostavljam da je verzija jave ista na oba telefona, pitam se jel nešto mogu po tom pitanju sa ovim čudom napraviti - i što..

    Probao sam Pcsuiteom instalirati i ručno - ista stvar...
    Nadam se da ćeš moći štogod pomoći..

    Naravno hvala na promptnom odgovoru i uploadanju na rapid.

  6. #6
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 5s 32GB
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    651
    Bodovi
    21.014
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.014, Nivo: 35
    Bodovi: 21.014, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Paris Hilton

    Dal netko ima onu igricu sa Paris Hilton mislim da se zove nekak Juvel...
    There are no shortcuts in evolution.

  7. #7
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Trogir
    Mobitel
    e66
    Operater
    505 s crtom
    Godina
    35
    Postova
    1.623
    Bodovi
    23.824
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znači

    Vxxx igre = V3 razr igre

  8. #8
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    molim vas da ako netko ima igrice za sagem my501c pošalje na ovu adresu: josip3008@net.hr

  9. #9
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    LG g3
    Operater
    VIP
    Postova
    691
    Bodovi
    9.766
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trazim igrice koje se mogu igrati udvoje preko bluetotha da radi na k750.
    Drugi mobitel je nokia n73 pa me zanima dali moze biti ista igrica druge rezolucije?
    Zadnji uredio EagleONE : 24-04-2008 u 22:09

  10. #10
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    DHD SGS N8
    Operater
    tele2/bonbon
    Postova
    518
    Bodovi
    9.969
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Bodovi: 9.969, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    milijunas (hr) za nokiu 6230

  11. #11
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    okolica zagreba
    Mobitel
    HTC Hero i SE w595
    Operater
    Ti-Mobajl i vip
    Godina
    39
    Postova
    151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a jel ima netko onu Da vinci code?
    nema potpisa

  12. #12
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC One M8
    Postova
    115
    Bodovi
    7.742
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.742, Nivo: 20
    Bodovi: 7.742, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    treba mi aplikacija mtoolbox cijela verzija! ako netko ima

  13. #13
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Mobitel
    Motorola V3 (17.08.2006)
    Operater
    Vip
    Postova
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    molim sve moguće igre za rezoluciju 130x130 piksela i 65 000 boja.

  14. #14
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    Sony Ericsson K530i
    Operater
    T Mobile
    Postova
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moze li mi netko reci gdje da skinem igrice za motorolu l7?

  15. #15
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Mobitel
    Motorola V3 (17.08.2006)
    Operater
    Vip
    Postova
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Treba Mi Msn Messenger Za Mob, Jer Icq Imam.

  16. #16
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    zaBreG
    Mobitel
    6030
    Operater
    sve
    Postova
    148
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    treba mi neke igrice za nokiu 6270... to je poprilichno nov mobitel pa josh na mnogim pretrazhivachima (google) nemogu nach neku poshtenu kolekciju za njega...

    mislio sam neshto kao:

    heroes of might and magic III (ili ako ima neki drugi heroesi za taj mob), naravno eng verzija mi treba

    oblivion mobile (to josh nisam nashao niti za jedan mob, al znam da postoji)

    bilo koja "comp" igrica, da rastura... mrzim one glupe arkadne igrice koje su se igrale na 486icama

    naravno prihvacham bilo kakvu preporuku
    One fine day in the middle of the night, Two dead men got up to fight, Back to back they faced each other, Drew their swords and shot each other...

  17. #17
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Baby_Blue
    Treba Mi Msn Messenger Za Mob, Jer Icq Imam.
    eMSN

    .JAD http://download.getjar.net/downloads...b/703/eMSN.jad
    .JAR http://download.getjar.net/downloads...b/703/eMSN.jar

    Radi provjereno, ima i smajliće
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  18. #18
    Forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Lightbulb Java igre?

    Ljudi trebaju mi ove dvije igre... Milijunaš i MotoGP3... Moram ih poslati prijatelju a ja sam iz zaboravio back upatai... Dajte link... HVala

  19. #19
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Mobitel
    Motorola V3 (17.08.2006)
    Operater
    Vip
    Postova
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni sljaka poslao preko 1000 besplatnih igra za Siemens M55, ali rade i na mojem Siemensu CF62, pa nek neko pita koju igru treba, pošaljem mu mejlom, imam i milijunaša....a ja bi trebala za M55 nešto slično super mariu, jer on sam ne radi, i trebam Pacmana, isto za M55 ili CF62, jer mi treba sve za CF62, al gotovo sve igre su za M55.

  20. #20
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    K610 feat. 64Mb M2
    Operater
    VeryImportantPerson
    Godina
    36
    Postova
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima super igra za nokie na
    www.nokiagamez.net
    Uživajte

  21. #21
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Trogir
    Mobitel
    e66
    Operater
    505 s crtom
    Godina
    35
    Postova
    1.623
    Bodovi
    23.824
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Treba mi Civilizacija 3
    i CallOfDuty2 za ekran veličine 128*96 ili 177*244(ili koliko je već na k750i ali bolje za ovaj prvi 128*96 jer na k750 se pokvarila java)

  22. #22
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Grožnjan
    Mobitel
    CV65
    Operater
    VIP
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Adult games

    Molim Vas sve, ima li tko The king of sex city za sony ericsson k750i?

  23. #23
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Mobitel
    LG Optimus L3 E400
    Postova
    357
    Bodovi
    7.901
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.901, Nivo: 21
    Bodovi: 7.901, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    napisi mail adresu,pa ti posaljem

  24. #24
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Ericsson K510i
    Operater
    Tele2
    Godina
    39
    Postova
    85
    Bodovi
    12.742
    Nivo
    27
    Bodovi: 12.742, Nivo: 27
    Bodovi: 12.742, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima li tko ZETraspored?
    hxxp://www.omikron-ps.com/hr/mobile.php

  25. #25
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE k750
    Operater
    T-Com
    Godina
    35
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Sony Ericsson

    evo par novih igra za SE,tocnije: Championship manager 2006,Fifa 2007,NeedForSpeedCarbon,Real Boxing3D,Splinter Cell Double Agent, Rainbow Six Vegas and Call Of Duty3

    http://rapidshare.com/files/10848743/share1.rar


 
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 13 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Linkovi za download besplatnih Java igrica
    By //Wild-Boy\\ in forum Općenito
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 29-06-2010, 19:42
  2. D500-Upload Java Igara
    By Shook in forum Samsung
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 08-11-2006, 10:31
  3. Java flash od V3 na Vxxx?
    By gesaugen in forum Motorola
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 20-02-2005, 01:40
  4. Java igre za MPx200?????
    By Irena in forum Windows Mobile
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 16-02-2005, 17:29
  5. Java script editor
    By Sljaka in forum Općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 08-10-2003, 00:05

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove